Driver Callaway Epic MAX

Nowy

Nowy driver marki Callaway kształtuje przyszłość prędkości.

2 525 zł

Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji nowy driver Epic MAX łączy maksymalną prędkość piłki z maksymalną wybaczalnością w najlepszym driverze „MAX”. 

 

 


Nowa technologia Jailbreak A.I. Speed Frame

Niesamowite prędkości piłki są uzyskane dzięki nowej, zaprojektowanej dzięki sztucznej inteligencji Jailbreak A.I. Speed Frame. W poprzednich wersjach drivera technologia Jailbreak usztywniała główkę w pionie. Dzięki niezliczonym symulacjom sztucznej inteligencji odpowiednio zmieniono kształt wzmocnienia aby oprócz wzmocnienia w pionie uzyskać wzmocnienie zapobiegające siłom skrętnym działającym na główkę. Dzięki temu większa energia zostaje przekazana piłce, a nie jest tracona na odkształcanie główki.

 


Lico A.I. Designed Flash Face SS21

Specjalnie zaprojektowane prze sztuczna inteligencję lico działa w połączeniu z Jailbreak A.I. Speed Frame aby uzyskać większą prędkość piłki z większej powierzchni. Każde lico każdego modelu drivera jest specjalnie optymalizowane aby uzyskać maksymalną prędkość piłki, wybaczalność i stabilność spinu.

 

Najbardziej wybaczalny driver Epic w historii

Driver Epic MAX jest jeszcze bardziej wybaczany od poprzedników dzięki zastosowaniu carbonu Triaxial na większej powierzchni główki, co pozwoliło oszczędzić 19 gram względem takiej samej konstrukcji z tytanu. Inżynierowie Callaway przenieśli tę zaoszczędzoną masę aby podwyższyć trajektorię lotu i zwiększyć wybaczalność. Ten driver to idealne połączenie niskiego środka ciężkości, tendencji do draw i wysokiego MOI. Wszystko to daje bardziej powtarzalny i dalszy rezultat.

 

 

Więcej kontroli dzięki przesuwnemu ciężarkowi

Zastosowanie 16-gramowego ciężarka z możliwością przesuwania pomaga golfistom idealnie dostosować kształt trajektorii strzału do swoich preferencji. W połączeniu z łączeniem główki OptiFit driver Epic MAX daje do 18 metrów korekcji strzału.

 

 

 

Napisz recenzję

Driver Callaway Epic MAX

Driver Callaway Epic MAX

Nowy driver marki Callaway kształtuje przyszłość prędkości.

Podobne produkty

Przejdź do góry