Golfiści cenią sobie komfort od stóp do głów. Dla tych pierwszych wygodne buty do golfa to podstawa. O swoje ulubione obuwie należy dbać nie tylko podczas pobytu na polu golfowym. Dobrze zadbane buty mogą służyć golfiście nawet przez kilka lat pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji.

Akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji butów golfowych

W naszym sklepie GolfTeam.pl znajdziesz pełen zestaw akcesoriów do butów golfowych. Sprawdź naszą ofertę w tej kategorii, która obejmuje: zestawy i preparaty do pielęgnacji obuwia marki Ecco, szczotkę do czyszczenia kijów i butów golfowych oraz kolce do butów do golfa również marki Ecco. Środki do konserwacji butów golfowych pozwolą zadbać o ich wodoszczelność i wygląd powłoki zewnętrznej (np. zamszu). Wśród oferowanych produktów w tej kategorii posiadamy również torbę na buty marki Srixon oraz organizery do bagażnika marki Pride Sports, które pozwolą utrzymać buty i wszystkie niezbędne akcesoria w jednym miejscu i należytym porządku.

Sprawdź ofertę akcesoriów do butów dla golfistów i ciesz się świetną kondycją swojego obuwia na niejednym polu golfowym. 

Akcesoria do butów Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
0 Recenzja (e)

Torba na buty TaylorMade Performance z łatwością przechowa buty do golfa w każdym rozmiarze. W tej torbie możesz zabrać swoje buty do golfa na pole golfowe i z powrotem, nie brudząc sobie samochodu.

119 zł
Wysyłka w 48 godz.
0 Recenzja (e)

220 zł 259 zł -15% -15%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

Technologia Dynamic Cleat wbudowana w każdy spike Black Widow oferuje wyjątkową przyczepność i pozwala spike'om zginać się na greenach, zapewniając jednocześnie najlepszą w swojej klasie trakcję i komfort. Konkurencyjne spike pojawiały się i znikały, ale żadna nie zbliżyła się do popularności i sukcesu Black Widow! Jest to spike nr 1 na świecie!

79 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Przejdź do góry