Grupa kijów typu iron to najbardziej popularna pozycja w torbie golfistki. Poszczególne kije iron różnią się od siebie budową, która pozwalana na osiąganie różnych parametrów uderzenia. Im niższy numer kija, tym piłka poleci bardziej płasko i dalej. Wyższe oznaczenia dedykowane są krótszych i wyższych uderzeń.

Kije golfowe typu Iron dla kobiet

Damskie kije do golfa typu iron mają swoją liczną reprezentację w sklepie GolfTeam.pl. Pogrupowane w zestawy poszczególne modele ironów zapewnią Ci niebywała precyzję w każdym trafieniu w piłeczkę.

Jakość i wytrzymałość kijów gwarantują najlepszym wykonaniem uznane marki: XXIO, Srixon, Cobra, Taylormade oraz Cleveland. Ich produkty słyną z dostosowania do potrzeb użytkowniczek i bezprecedensowych rozwiązań technologicznych, które zadbają o większą grywalność i przyjemność z każdego wejścia na pole golfowe.

Zapoznaj się ofertą zestawów damskich kijów do golfa typu iron i obudź w sobie pełnię golfowych możliwości.

Irony Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
0 Recenzja (e)

Nic dziwnego, że golfiści mają tendencję do pudłowania w prawo. Właśnie dlatego irony Qi zostały zaprojektowane tak, aby były najprostszymi ironami w golfie. W przeciwieństwie do innych ironów poprawiających grę, które w rzeczywistości faworyzują chybienie w prawo, nasze są skrupulatnie zaprojektowane pod kątem precyzji i kontroli, ponieważ prosta...

5 219 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Przenieś swoją grę na nowy poziom dzięki ironom Qi HL. Skoncentrowany na ultralekkim pakiecie komponentów i zwiększonym lofcie, ten zestaw został zaprojektowany w celu zwiększenia prędkości główki kija, wyższego startu i zapewnienia większej odległości przenoszenia przy umiarkowanych prędkościach zamachu.

5 219 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Model MAX Fast jest przeznaczony dla golfistów, którzy muszą zoptymalizować prędkość zamachu i zwiększyć start, aby zmaksymalizować odległość i uderzyć więcej greenów.

4 899 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Świetnie wyglądający zestaw pełen wydajności? To właśnie sprawia, że nowe irony ZipCore XL są jednymi z naszych najbardziej ekscytujących. Skoncentrowane na dystansie, wybaczające błędy długie irony łączą się z precyzyjnymi krótkimi ironami, dzięki czemu uzyskujesz moc tam, gdzie jej potrzebujesz i kontrolę tam, gdzie chcesz, wszystko z jednego zestawu.

3 649 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Chcesz być lepszy? Stań się większy. Zupełnie nowe irony HALO XL Full-Face zapewniają jedno i drugie. Większe, wydrążone główki dla większej wybaczalności. Lepszy spin dzięki HydraZip face blasts. Lepsza interakcja z murawą dzięki trzem ulepszonym konstrukcjom podeszwy. Większe, pełnowymiarowe rowki - pierwsze w branży dla ironów - dla lepszej wydajności...

3 649 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

LAUNCHER XL HALO IRONS Są ogromne. Są puste w środku. To zupełnie nowe irony Launcher XL Halo Irons. To jest prawdziwa hybrydowa wydajność w każdym żelazie. I? Nasza unikalna masa Action Mass CB sprawia, że łatwiej się nimi macha.

1 559 zł 2 599 zł -40% -40%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

W sprawie dostępności i możliwości fittingu skontaktuj się z nami.  +48 534 143 589 +48 534 612 717 +48 730 735 333 (fitting)   Lżejsze kije w ironach i hybrydach G Le2 pozwalają kobietom na szybsze zamachy z lepszym wyczuciem i kontrolą. Irony o wyższym MOI o 10% wykorzystują technologię COR-Eye z głębokim podcięciem górnej szyny w celu zwiększenia...

3 760 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

STWORZONE DLA WIELUPrzedstawiamy Kalea Premier, najnowszy zestaw TaylorMade dla kobiet, zaprojektowany z myślą o lekkiej prędkości, łatwym starcie i maksymalnym wybaczaniu - łącząc zaawansowaną technologię z możliwością zbudowania zestawu, który pasuje do Twojej gry. Każdy kij jest wspierany przez Tour-proven technologii aby zapewnić więcej clutch putts....

3 525 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Te niewytłumaczalnie ultralekkie kije mogą wynieść Twoją pewność siebie na polu golfowym na nowe wyżyny, jednocześnie obniżając wyniki - wszystko to bez potrzeby zwiększania tempa wymachu. Doświadcz różnicy.

4 720 zł 5 900 zł -20% -20%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zupełnie nowe damskie irony XXIO 13 zapewniają najwyższą wydajność przy umiarkowanej prędkości zamachu. Ich zaawansowana, czteroczęściowa konstrukcja ma wyjątkowo niski środek ciężkości, co zapewnia satysfakcjonująco wysoki start. Technologia Rebound Frame pomaga generować niesamowitą prędkość piłki, a charakterystyczne dla XXIO lekkie czucie zamachu...

4 749 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Irony Cleveland Golf z serii HB - w oparciu o FULL-HOLLOW CONSTRUCTION - zostały zaprojektowane tak, żeby oddawać uderzenia wyżej, dalej i bliżej celu (żelaza długie) oraz żeby zapewnić najwyższy komfort i precyzję uderzenia (żelaza krótkie). 

1 799 zł 2 999 zł -40% -40%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Przejdź do góry