Grupa kijów typu iron to najbardziej popularna pozycja w torbie golfistki. Poszczególne kije iron różnią się od siebie budową, która pozwalana na osiąganie różnych parametrów uderzenia. Im niższy numer kija, tym piłka poleci bardziej płasko i dalej. Wyższe oznaczenia dedykowane są krótszych i wyższych uderzeń.

Damskie kije do golfa typu iron mają swoją liczną reprezentację w sklepie GolfTeam.pl. Pogrupowane w zestawy poszczególne modele ironów zapewnią Ci niebywała precyzję w każdym trafieniu w piłeczkę.

Jakość i wytrzymałość kijów gwarantują najlepszym wykonaniem uznane marki: XXIO, Srixon, Cobra, Taylormade oraz Cleveland. Ich produkty słyną z dostosowania do potrzeb użytkowniczek i bezprecedensowych rozwiązań technologicznych, które zadbają o większą grywalność i przyjemność z każdego wejścia na pole golfowe.

Zapoznaj się ofertą zestawów damskich kijów do golfa typu iron i obudź w sobie pełnię golfowych możliwości.

Irony Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
0 Recenzja (e)

PIERWSZY RAZ W KUTEJ TECHNICENasze irony Paradym X łączą kute lico 455 z całkowicie nową ramą Speed Frame, dając Ci to, co najlepsze z niesamowicie długodystansowych technologii i wyczucia premium forged.

5 700 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

LAUNCHER XL IRONS Nie ma jednego, uniwersalnego rozwiązania, aby grać lepiej w golfa. Dlatego w modelu Launcher XL Irons zastosowaliśmy wgłębienie i wzmocnienie w długich ironach, a następnie precyzyjne wgłębienie cavity back. To dało wybaczalność tam, gdzie jest potrzebna i kontrole tam, gdzie jest potrzebna.

2 599 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

LAUNCHER XL HALO IRONS Są ogromne. Są puste w środku. To zupełnie nowe irony Launcher XL Halo Irons. To jest prawdziwa hybrydowa wydajność w każdym żelazie. I? Nasza unikalna masa Action Mass CB sprawia, że łatwiej się nimi macha.

2 599 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

W sprawie dostępności i możliwości fittingu skontaktuj się z nami.  +48 534 143 589 +48 534 612 717 +48 730 735 333 (fitting)   Lżejsze kije w ironach i hybrydach G Le2 pozwalają kobietom na szybsze zamachy z lepszym wyczuciem i kontrolą. Irony o wyższym MOI o 10% wykorzystują technologię COR-Eye z głębokim podcięciem górnej szyny w celu zwiększenia...

3 760 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

CZĘŚCIEJ OCZEKUJ LEPSZYCH STRZAŁÓWGolf to interesujący sport. Im lepiej uderzasz, tym mniej strzałów wykonujesz podczas rundy. Przedstawiamy zupełnie nowe irony Stealth™, z konstrukcją 3D Cap Back™ zapewniającą większą wybaczalność, aby pomóc Ci grać mniej w golfa, częściej.

4 465 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

OCZEKUJ LEPSZYCH STRZAŁÓW, CZĘŚCIEJ.To nie jest nauka o rakietach. Lepsze strzały równają się lepszemu golfowi, niższym wynikom i większej zabawie. Który golfista tego nie chce? Irony Stealth HD zostały zaprojektowane tak, aby były inne, zapewniając dużą odległość startową z draw bias, aby dać Ci pewność, że będziesz mógł oczekiwać lepszych uderzeń,...

4 465 zł
Produkt dostępny z różnymi opcjami
0 Recenzja (e)

STWORZONE DLA WIELUPrzedstawiamy Kalea Premier, najnowszy zestaw TaylorMade dla kobiet, zaprojektowany z myślą o lekkiej prędkości, łatwym starcie i maksymalnym wybaczaniu - łącząc zaawansowaną technologię z możliwością zbudowania zestawu, który pasuje do Twojej gry. Każdy kij jest wspierany przez Tour-proven technologii aby zapewnić więcej clutch putts....

3 525 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Te niewytłumaczalnie ultralekkie kije mogą wynieść Twoją pewność siebie na polu golfowym na nowe wyżyny, jednocześnie obniżając wyniki - wszystko to bez potrzeby zwiększania tempa wymachu. Doświadcz różnicy.

4 695 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

CZĘŚCIEJ OCZEKUJ LEPSZYCH UDERZEŃGolf to ciekawy sport. Im lepiej uderzasz, tym mniej strzałów wykonujesz podczas rundy i tym rzadziej grasz w golfa. Przedstawiamy zupełnie nowe żelazka Stealth™, z konstrukcją 3D Cap Back™ zapewniającą większą wybaczalność, aby pomóc Ci grać.

5 145 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Przejdź do góry