Wózki golfowe to rozwiązanie zaprojektowane po to, by móc cieszyć się pełnią przyjemności, którą oferuje ta wyjątkowa dyscyplina sportu. Długotrwałe rundy i rozległe dystanse na polach golfowych warto pokonywać w asyście wózka, który z łatwością przewiezie cały sprzęt golfisty, a dodatkowo zwiększy powierzchnię pakowną torby golfowej.

W asortymencie GolfTeam.pl znajdziesz wózki manualne i elektryczne sygnowane logo takich marek, jak: Clicgear, JuCad, JuStar oraz FastFold. Wśród nich wyróżniają się wózki trzy- i czterokołowe. Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy wózki elektryczne JuCad oraz JuStar wykonane z tytanu, karbonu lub stali, zasilane baterią litową i dwoma silnikami. Zastosowane materiały sprawiają, że oferowane modele są lekkie, zwrotne, a przy tym trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Niezależnie od tego, ile rund masz zamiar spędzić na polu golfowym, oferowane przez nas wózki sprawią, że zapragniesz rozegrać kolejną partię jeszcze przed zejściem do dziewiętnastego dołka.

Sprawdź też: wózki golfowe elektryczne i manualne

WÓZKI GOLFOWE Jest 5 produktów.

Podkategorie

 • Manualne wózki golfowe

  Lekkie i ergonomiczne manualne wózki golfowe

  Wózek golfowy jest nieodzownym towarzyszem zaangażowanego golfisty. Dzięki korzystaniu z usług wózka spacer po polu golfowym może okazać się znacznie łatwiejszy, a cała gra zyska nowy wymiar przyjemności. Na GolfTeam.pl z precyzją ostatniego uderzenia wybraliśmy dla naszych klientów Mercedesy wśród wózków manualnych. O ich jakości świadczą renomowane marki: Big Max, JuCad, JuStar. Lekkie, zwrotne i ergonomiczne wózki golfowe są łatwe w sterowaniu. Ich ogromną zaletą jest to, że po złożeniu zajmują bardzo niewiele miejsca, przez co z łatwością ulokujesz je w samochodzie i przechowasz w domu lub mieszkaniu.

  Wykonane z trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów wózki golfowe dostępne w naszym sklepie będą Ci wiernie towarzyszyć przez długie lata na każdy golfowym szlaku. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wózków manualnych w atrakcyjnych cenach, także w wersjach dla juniorów.  

  Zobacz: wózki golfowe elektryczne

 • Elektryczne wózki golfowe

  Wózki golfowe elektryczne - lekka konstrukcja i wytrzymałość

  Wózki elektryczne do golfa to dowód na to, że nowoczesne technologie mogą iść w parze z tradycją reprezentowaną przez ten elitarny sport. Wózki elektryczne to zaawansowane pojazdy, dzięki którym z łatwością przewieziesz swoją torbę golfową w dowolne miejsce na polu. Napędzane silnikami konstrukcje charakteryzują się dużą nośnością i wygodą prowadzenia. Wyszukane materiały (np. tytan, diament czy włókno węglowe) gwarantują dużą wytrzymałość wózków, co sprawia, że każdy z nich będzie inwestycją na lata. Ogromną zaletą wózków w tej kategorii jest intuicyjność obsługi oraz fakt, że po złożeniu zmieniają się w kompaktowe i łatwe w przechowywaniu pakunki.

  Na GolfTeam.pl stawiamy wyłącznie na najlepszych, dlatego też wśród wózków elektrycznych wybraliśmy dla naszych klientów modele sygnowane seriami: JuCad i JuStar oraz MGI. 

  Sprawdź też: wózki manualne do golfa

 • Marki

  Wózek to jeden z bardziej charakterystycznych atrybutów pola golfowego. Jednak wózek wózkowi nie równy. Jak wybrać taki sprzęt, który będzie gwarantował niezawodność na długie lata? W doborze wózka golfowego warto kierować się kompasem, który stanowią marki producentów.

  Na GolfTeam.pl nie uznajemy kompromisów jeśli chodzi o jakość sprzętu, który oddajemy do dyspozycji naszych klientów. Nie inaczej jest w kategorii wózków, w której stawiamy na najlepszych.  Niemiecką technologię reprezentują serie JuStar oraz JuCad od lat dostarczające innowacyjne wózki golfowe określające standardy tej dyscypliny. Również marka Big Max tworzona przez niemiecko austriackich wizjonerów, których pojazdy słyną z intuicyjności i są niebywale kompaktowe po złożeniu znajduje się w naszej bogatej ofercie wózków. 

  Ostatnim z producentów wózków golfowych dostępnych w naszym sklepie jest marka MGI , której pojazdy słyną z wytrzymałości i łatwości prowadzenia dzięki silnikom elektrycznym wbudowanym w korpus wózka. Sprawdź ofertę markowych wózków do golfa dostępnych na GolfTeam.pl i wybierz wśród nich bezawaryjnego towarzysza swoich golfowych przygód.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
0 Recenzja (e)

MGI ZIP TROLLEY NAVIGATOR Firma MGI, z serwisem gwarancyjnym w Polsce, od 25 lat wdraża innowacyjne patenty i projektuje wózki w taki sposób, by uczynić grę jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą. Model ZIP tej czołowej marki to jeden z najlżejszych i najbardziej stabilnych reprezentantów elektrycznych wózków litowych na rynku. Rozkładany z łatwością jak...

7 241 zł 8 045 zł -9% -10%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

MGI ZIP TROLLEY X5 Firma MGI, z serwisem gwarancyjnym w Polsce, od 25 lat wdraża innowacyjne patenty i projektuje wózki w taki sposób, by uczynić grę jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą. Model ZIP X5 tej czołowej marki to jeden z najlżejszych i najbardziej stabilnych reprezentantów elektrycznych wózków litowych na rynku. Rozkładany z łatwością jak...

4 950 zł 5 500 zł -9% -10%
Obniżona cena!
Wysyłka w 48 godz.
0 Recenzja (e)

Wózek AutoFold FF został nagrodzony dwa lata z rzędu nagrodą Golf Digest Editor’s Chois w 2016 i w 2017 roku jako najlepszy wózek do pchania.

1 440 zł 1 800 zł -20% -20%
Obniżona cena!
Wysyłka w 48 godz.
0 Recenzja (e)

1 032 zł 1 290 zł -20% -20%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wózek AutoFold FF został nagrodzony dwa lata z rzędu nagrodą Golf Digest Editor’s Chois w 2016 i w 2017 roku jako najlepszy wózek do pchania.

1 440 zł 1 800 zł -20% -20%
Obniżona cena!
Wysyłka w 48 godz.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Przejdź do góry