Paski

Elegancja tkwi w szczegółach. By o nie zadbać, powinieneś mieć w swoim ekwipunku różnorodne dodatki, które podniosą jakość Twojej stylizacji. Pasek do spodni to jeden z tych elementów, które kształtują wizerunek golfisty. Może on być doskonałym dopełnieniem stroju i atrakcyjnym połączeniem dwóch głównych części garderoby. Pamiętając o każdym szc...

Elegancja tkwi w szczegółach. By o nie zadbać, powinieneś mieć w swoim ekwipunku różnorodne dodatki, które podniosą jakość Twojej stylizacji. Pasek do spodni to jeden z tych elementów, które kształtują wizerunek golfisty. Może on być doskonałym dopełnieniem stroju i atrakcyjnym połączeniem dwóch głównych części garderoby. Pamiętając o każdym szczególe wyposażenia golfisty, zadbaliśmy również o pokaźny wybór pasków do spodni.

W naszej ofercie znajdziesz różne modele pasków marek Ecco i Alberto. Różni je wiele: wyrazista kolorystka, rodzaj materiałów, z których zostały wykonane, typ klamry. Łączy najwyższa jakość i uniwersalność, dzięki którym będziesz je mógł nosić tak na polu golfowym, jak i na co dzień. Produkty w tej kategorii na GolfTeam.pl świetnie skomponują się z każdym modelem spodni.

Sprawdź ofertę pasków dla golfistów i przekonaj się, jak łatwo możesz stworzyć swój styl i błyszczeć na polu golfowym. Nie tylko formą.

Więcej

Paski 

Jest 3 produktów.
0 Recenzja (e)

Kolor czerwony

269 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Kolor ultramaryna

269 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Kolor czarny

229 zł
Wysyłka 24H
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Przejdź do góry