Nie daj zwieść się pozorom, że golf to dyscyplina zarezerwowana dla mężczyzn. Choć na polach wciąż to panowie stanowią większość, to - ku naszej radości - reprezentantki płci pięknej można coraz częściej spotkać na zielonym dywanie z kijem golfowym w ręku. By ten pozytywny trend jeszcze wzmocnić, na GolfTeam.pl przygotowaliśmy pokaźną ofertę kijów golfowych dla kobiet. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że panie zwracają uwagę na szczegóły, dlatego też przygotowując kolekcję kijów golfowych dla kobiet zadbaliśmy o najdrobniejsze detale. Dopasowane do specyfiki ciała, stylu gry, a także gustów estetycznych ladies, kije dostępne w naszym sklepie są kwintesencją tego, co w golfie najlepsze, a co gwarantują marki: Srixon, Cobra Golf, Callaway, Cleveland, TaylorMade, Wilson, Ben Sayers, XXIO i Titleist.

Kije golfowe damskie: zestawy dla profesjonalistów 

W naszej ofercie znajdują się różne typy kijów: divery, woody, hybrydy, irony, wedge oraz puttery. Dysponujemy również całymi zestawami kobiecych kijów golfowych oraz akcesoriami niezbędnymi do utrzymania tego podstawowego narzędzia każdej golfistki w optymalnej formie. Wybierz swój kij golfowy na GolfTeam.pl i bądź żywym dowodem na równouprawnienie na polu golfowym. 

Sprawdź również kije męskie i kije dla juniora

Damskie Jest 39 produktów.

Podkategorie

 • Drivery

  Podobno prawdziwego mężczyznę można poznać po tym, jak kończy. Czy przez zasadę opozycji kobietę można poznać po tym, jak zaczyna? Zostawmy dywagacje i zajmijmy się tym, co wszystkie uwielbiamy, czyli golfem w kobiecym wydaniu.

  Kij golfowy driver - damski

  Divery to kije, które pozwalają dobrze zacząć kolejną partię golfa. Umożliwiają one dalekie uderzenia i są najbardziej okazałymi kijami w torbie golfistki. Na GolfTeam.pl nie mogło oczywiście zabraknąć bogatej reprezentacji kijów do golfa typu driver, zaprojektowanych dla kobiet. Nieważne, czy jesteś początkującą golfistką, czy zawodniczą zrzeszoną w LPGA - pod tym adresem znajdziesz kij, dzięki któremu dobrze wgrasz się w każdą partię. Stworzone z myślą o kobietach drivery cechuje precyzyjne wykonanie, z uwzględnieniem specyfiki gry płci pięknej, oraz bezdyskusyjna jakość zastosowanych materiałów, które zapewniają pewność uderzenia i trwałość sprzętu.

  Sprawdź kije marek: Callaway, Cleveland, XXIO i Srixon, Taylormade, Ping, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii i odkryj piękno golfa na nowo.

 • Woody

  Woody to jedna z kluczowych kategorii kijów golfowych. Są one lekkie i długie, mają pochylone lico i pogrubioną główkę. Taka konstrukcja sprawia, że świetnie nadają się one do dalekich uderzeń.

  W naszym asortymencie nie mogło oczywiście zabraknąć kijów typu wood zaprojektowanych z myślą o golfistkach. Dopasowane swoją budową do potrzeb kobiet, kije w tej kategorii mają także kolorystykę i stylizację, która z pewnością wpadnie w oko płci pięknej.

  Kij do golfa Fairway Wood - damski

  Na GolfTeam.pl znajdziesz damskie kije golfowe typu wood produkcji marek: XXIO, Cleveland, Srixon, Taylormade, Ping, Callaway. Kije w tej kategorii naszpikowane są technologicznymi rozwiązaniami, dzięki którym precyzja w dalekich uderzeniach będzie jeszcze łatwiejsza do uzyskania, niezależnie od Twojego stopnia wtajemniczenia w sztukę golfa. Najwyższa próba użytych materiałów sprawia, że kije będą doskonale pełnić swoją rolę przez długie lata.  

 • Hybrydy

  Damski kij do golfa typu rescue

  Hybryda (rescue) to popularny kij wśród graczy, którzy szukają stabilnego i precyzyjnego narzędzia do gry z trudniejszych pozycji na polu. Konstrukcja ta, jest projektem pośrednim między woodem a ironem w celu zwiększenia precyzji w trudnych warunkach. Niższy środek ciężkości pozwala zwiększyć launch angle (kąt wznoszenia piłki) oraz pozwala dostarczyć większej pomocy w przypadku gry z trudnej pozycji piłki na ziemi.

  Damskie hybrydy znajdujące się w ofercie golfteam.pl są wykonane z najwyższej jakości produktów takich marek jak: Callaway, TaylorMade, XXIO, abyś mogła dłużej cieszyć się ich precyzyjnością w trudnych warunkach na polu. 

 • Irony

  Grupa kijów typu iron to najbardziej popularna pozycja w torbie golfistki. Poszczególne kije iron różnią się od siebie budową, która pozwalana na osiąganie różnych parametrów uderzenia. Im niższy numer kija, tym piłka poleci bardziej płasko i dalej. Wyższe oznaczenia dedykowane są krótszych i wyższych uderzeń.

  Kije golfowe typu Iron dla kobiet

  Damskie kije do golfa typu iron mają swoją liczną reprezentację w sklepie GolfTeam.pl. Pogrupowane w zestawy poszczególne modele ironów zapewnią Ci niebywała precyzję w każdym trafieniu w piłeczkę.

  Jakość i wytrzymałość kijów gwarantują najlepszym wykonaniem uznane marki: XXIO, Srixon, Cobra, Taylormade oraz Cleveland. Ich produkty słyną z dostosowania do potrzeb użytkowniczek i bezprecedensowych rozwiązań technologicznych, które zadbają o większą grywalność i przyjemność z każdego wejścia na pole golfowe.

  Zapoznaj się ofertą zestawów damskich kijów do golfa typu iron i obudź w sobie pełnię golfowych możliwości.

 • Wedge'e

  Kij golfowy wedge’e dla Pań

  Oferowany przez nasz sklep GolfTeam kij typu wedge’e pomoże golfistkom udoskonalić swoje umiejętności w krótkich uderzeniach na polu golfowym. Dzięki charakterystycznej budowie pozwala on na bardziej precyzyjne kontrolowanie piłki na krótkich odległościach, co może się przekładać na lepsze wyniki na polu golfowym. Niezależnie od poziomu Twojego doświadczenia, damski kij wedge’e to niezbędny element wyposażenia każdej golfistki, które dążą do doskonalenia swojej gry.

  Wybierz kij typu wedge’e i zdobywaj punkty przy krótkich uderzeniach.

 • Puttery

  Kij golfowy putter dla kobiet

  Sięgnij po putter dla kobiet i zapewnij sobie precyzję i komfort w każdym uderzeniu. W tej kategorii prezentujemy kije do golfa typu putter. Ich przeznaczeniem jest uderzanie piłeczki na krótkie odległości. Po zagraniu putterem piłka swobodnie toczy się po greenie w kierunku dołka. Ten typ kija jest więc narzędziem, dzięki którym będziesz mogła postawić kropkę nad "i" w każdej partii. To sprzęt, który musi w swojej torbie posiadać każda szanująca się golfistka.

  W ich ręce składamy puttery dedykowane kobietom przygotowane przez renomowanego producenta - Cleveland w trzech różnych seriach: New Classic Collection HB Insert, TFI Smart Square Halo Mallet oraz Smart Square. Ponadto polecamy także przyrządy treningowe marki Pure 2 improve, które pomogą wyczuć Ci optymalne tempo i rytm podczas puttowania. Wszystkie przedmioty w tej serii zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, która sprawia, że Twoje ulubione kije będą pełniły swoje funkcje przez długie lata.

  Wybierz swój kij typu putter i czerp przyjemność z każdego zagrania.

 • Komplety

  Komplety kijów golfowych dla kobiet

  W tej kategorii znajdziesz profesjonalne zestawy kijów golfowych dla Pań, które pomogą doskonalić swoje umiejętności na polu golfowym. Wszystkie nasze zestawy dedykowane kobietom są starannie dobrane, obejmują różne modele kijów, które zapewniają precyzję na najwyższym poziomie. Każdy zestaw zawiera praktyczną i stylową torbę, umożliwiającą wygodne przenoszenie sprzętu na polu. 

  Kompletne zestawy kijów do golfa dla Pań stanowią doskonałą propozycję dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem i szukają gotowych rozwiązań. W naszym asortymencie znajdziesz zestawy kijów golfowych od renomowanych producentów. Zapraszamy!

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 39 elementów
0 Recenzja (e)

KALEA to pierwsza kompletna linia damskij kijów marki Taylormade.  Lekkie główki w połączeniu z szaftami o niskim kick-poincie,pozwalają osiągać wyraźnie wyższe prędkości swingu oraz zauważalnie wyższą trajektorię lotu piłki.  Co przekłada się na rewelacyjną grywalność tych kijów. 

1 039 zł 1 299 zł -20% -20%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

KALEA to pierwsza kompletna linia damskij kijów marki Taylormade.  Lekkie główki w połączeniu z szaftami o niskim kick-poincie,pozwalają osiągać wyraźnie wyższe prędkości swingu oraz zauważalnie wyższą trajektorię lotu piłki.  Co przekłada się na rewelacyjną grywalność tych kijów. 

927 zł 1 159 zł -20% -20%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

Przedstawiamy puttery Cleveland Golf Huntington Beach Collection. Zainspirowane przepiękną okolicą głównej siedziby firmy Cleveland Golf w Ameryce Północnej. Te kije posiadają najbardziej klasyczne, sprawdzone oraz szanowane od pokoleń kształty i wzory z minimalnymi nowoczesnymi dodatkami, które poprawiają grę na każdym poziomie umiejętności.

309 zł 515 zł -40% -40%
Obniżona cena!
W magazynie
Wyprzedaż
0 Recenzja (e)

PRE-ORDER Nowy Epic Flash Fairway Wood wspierany nową technologią Flash Face, stworzoną przez sztuczną inteligencję, aby pomóc golfistom zdobyć więcej prędkości piłki i dystansu.

1 014 zł 1 449 zł -30% -30%
W magazynie
Wyprzedaż
0 Recenzja (e)

Bądź szybszy z wood’ami Launcher HB Turbo. Większa prędkość daje większy dystans, a to pozwala uderzyć wyżej, dalej i prościej z tee oraz fairway’a. Step Up and Launch It.

590 zł 984 zł -40% -40%
W magazynie
Wyprzedaż
0 Recenzja (e)

Woody Fairwayowe zawierają radykalnie przeprojektowany system Speed Pocket. Jest on mniejszy, a przez to lżejszy i zapewnia równie skuteczną pomoc przy nieczystych strzałach. Pomyśl o tym jak o dopalaczu dla Twojej piłki. W przeciwieństwie do Speed Pocket w naszych poprzednich modelach, które były puste, tym razem jest on wypełniony polimerem, który...

549 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Dystans zaprojektowany dla kobiet. Big Bertha REVA jest naprawdę długa, prosta i łatwa do trafienia, a my dopracowaliśmy każdy jej aspekt, aby wydobyć jak najwięcej z Twojej gry.

1 560 zł 1 950 zł -20% -20%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

Dystans zaprojektowany dla kobiet. Big Bertha REVA jest naprawdę długa, prosta i łatwa do trafienia, a my dopracowaliśmy każdy jej aspekt, aby wydobyć jak najwięcej z Twojej gry. 

1 750 zł 2 290 zł -23%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

V Steel powraca i jest lepszy niż kiedykolwiek. Podeszwa w kształcie litery V została zaprojektowana tak, aby zmniejszyć tarcie z murawą przy uderzeniu i dać Ci pewność, że możesz zaatakować każde miejsce.

850 zł 1 449 zł -41%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

W sprawie dostępności i możliwości fittingu skontaktuj się z nami.  +48 534 143 589 +48 730 735 333 (fitting)   Następna generacja najwydajniejszego damskiego drivera maksymalizuje przebaczenie i odległość dzięki wyższemu MOI, szybszej główce i mniejszej masie całkowitej. Lżejsza tytanowa główka ma bardziej okrągły, aerodynamiczny kształt, aby promować...

2 199 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Ciesz się zwiększonym dystansem i wybaczaniem uderzeń z tee bez konieczności zwiększania normalnej prędkości swingu. Poznaj zupełnie nowy XXIO 12 Ladies Driver, niezwykle ultralekki driver, starannie dostrojony, by produkować więcej mocy i dokładności dla golfistów o umiarkowanej prędkości swingu. Doświadcz różnicy.

3 699 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

WIĘCEJ KARBONU, WIĘCEJ WYTRZYMAŁOŚCIWraz z Stealth™ przekroczyliśmy granice tytanu i powitaliśmy golfistów na całym świecie w erze carbonu. Jak daleko jesteśmy gotowi się posunąć? O wiele za daleko. Przedstawiamy zupełnie nowy Stealth 2 HD, łączący w sobie elementy szybkości i wybaczalności, aby odblokować DŁUGĄ ŻYWOTNOŚĆ.

2 134 zł 3 049 zł -30% -30%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

STWORZONE DLA WIELUPrzedstawiamy Kalea Premier, najnowszy damski zestaw TaylorMade zaprojektowany specjalnie dla lekkiej prędkości, łatwego startu i maksymalnego wybaczania - łącząc zaawansowaną technologię z możliwością zbudowania zestawu, który pasuje do Twojej gry. Każdy kij jest wspierany przez Tour-proven technologii.

2 250 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Model Paradym driver zapewnia wyrafinowany kształt z wysokim MOI i regulowanym ciężarem na obwodzie. Zaprojektowany dla graczy na każdym poziomie zaawansowania, kij ten zapewnia wysoki start i niski spin oraz neutralny lot piłki. Jest to nasze najlepsze połączenie odległości, wybaczania i możliwości regulacji.

2 999 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Paradym X Driver jest zbudowany dla wysokiego startu z wysokim MOI, wraz z hojnie rozciągniętym profilem pod adresem. Ten model najlepiej nadaje się dla golfistów szukających ekstremalnego wybaczenia i lekkiego podbicia w driverze.

2 999 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Całkowita zmiana Paradyma w zakresie odległości i wybaczalności, z progresywnym kształtowaniem i naszą najbardziej wytrzymałą ofertą, która pasuje do szerokiego zakresu typów graczy. Jest to model dla golfistów, którzy chcą mieć wysoko startujący fairway wood z neutralnym lotem piłki.

1 875 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Całkowita zmiana Paradym w zakresie odległości, te fairway woods będą pasować graczom szukającym naszego najbardziej wybaczającego kształtu z wysokim startem i lekkim skosem. Kuta karbonowa łata na palec przenosi ciężar na piętę, dzięki czemu ten fairway łatwo się obraca.

1 875 zł
W magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Cieńsze, szybsze lico z kutej stali maraging C300, znacznie wyższy MOI i 8-mio stopniowa regulacja hosel odróżniają G Le2 fairway wood od jego poprzednika. Zwiększona prędkość piłki dzięki technologii kutego lica zwiększa odległość i łączy się z płytszym licem, aby wypuścić piłkę wyżej z większą wybaczalnością. Mniejsza waga kija sprawia, że zamach kijem...

1 339 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

TO JEST JAK CHEAT CODEOsiągalne par 5. Ciasne par 4. Długie par 3. Dawaj.Z 200c oversized head i low profile design, całkowicie nowy Stealth 2 HD Fairway jest jak cheat code. Niech TaylorMade's highest MOI fairway EVER da Ci pewność, że podejmiesz się każdego strzału.

1 259 zł 1 799 zł -30% -30%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

STWORZONE DLA WIELUPrzedstawiamy Kalea Premier, najnowszy damski zestaw TaylorMade zaprojektowany specjalnie dla lekkiej prędkości, łatwego startu i maksymalnego wybaczania - łącząc zaawansowaną technologię z możliwością zbudowania zestawu, który pasuje do Twojej gry. Każdy kij jest wspierany przez Tour-proven technologii i w pełni modne, aby zapewnić...

1 309 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 39 elementów

Przejdź do góry