Golf to sport dla wymagających. Wymagających przede wszystkim od siebie, ale także od sprzętu. Sprzętu, który umożliwi im trening bez względu na kaprysy aury. Odzież przeciwdeszczowa jest jedną z podstawowych pozycji w ekwipunku każdego wymagającego golfisty.

Kurtki sportowe przeciwdeszczowe

Ubrania z nieprzemakającą membraną gwarantują gotowość do treningu niezależnie od dyspozycji nieba. W sklepie GolfTeam.pl nie mogło oczywiście zabraknąć kurtek przeciwdeszczowych ABACUS. W swojej ofercie mamy modele charakteryzujące się różnymi rodzajami membrany. Ergonomiczny krój, przedłużane rękawy i poręczne kieszenie gwarantują wygodę i pewność siebie w każdym uderzeniu. Ich funkcjonalność łączy się z klasycznym wyglądem, który idealnie sprawdzi się na każdym polu.

Lekkie kurtki przeciwdeszczowe - niezawodne na polu golfowym

Lekkie kurtki przeciwdeszczowe dla mężczyzn to przede wszystkim duża wygodna podczas długich godzin spędzonych na polu golfowym. W naszej ofercie znajdziesz przeciwdeszczowe kurtki golfowe, które nie ograniczają ruchów i są komfortowe w noszeniu.

Poznaj kurtki przeciwdeszczowe dla golfistów i bądź gotów na deszczową rundę golfa. Wybierz model idealny dla siebie i nie daj się zatrzymać deszczowi.

Przeciwdeszczowa Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Przejdź do góry