Golf to sport, w którym liczą się detale. Przywiązanie do nich jest podstawowym wyznacznikiem precyzji, a więc atrybutu, który cechuje wszystkich mistrzów golfowego rzemiosła. Pierwszym krokiem w jej doskonaleniu może być dobór odpowiednich akcesoriów do golfa, których szeroką ofertę prezentujemy na GolfTeam.pl.

Na naszych wirtualnych regałach z...

Golf to sport, w którym liczą się detale. Przywiązanie do nich jest podstawowym wyznacznikiem precyzji, a więc atrybutu, który cechuje wszystkich mistrzów golfowego rzemiosła. Pierwszym krokiem w jej doskonaleniu może być dobór odpowiednich akcesoriów do golfa, których szeroką ofertę prezentujemy na GolfTeam.pl.

Na naszych wirtualnych regałach znajdziesz akcesoria do butów (torby, produkty do pielęgnacji itd.), akcesoria do wózków (pokrowce przeciwdeszczowe, torby, uchwyty i haki itp.), akcesoria treningowe (np. piłki treningowe czy zegarki dla golfistów), maty do puttownia, akcesoria bagażowe (torby, plecaki, torby na kółkach, kosmetyczki i inne), dalmierze, gripy, liczniki uderzeń i dołków, teesy, parasole, ręczniki i suplementy diety. Nie zapomnieliśmy również o stylowych headcoverach, które nadają osobowości Twojemu kijowi oraz o praktycznych akcesoriach.

W naszej ofercie są też akcesoria, które będą potrafili docenić doświadczeni w bojach golfiści, np.: wędki do wyławiania piłek, nakładki do wyciągania piłek z dołka czy szczotki do czyszczenia kijów.    

Więcej

AKCESORIA 

Jest 252 produktów.

Podkategorie

Akcesoria do butów

Golfiści cenią sobie komfort od stóp do głów. Dla tych pierwszych wygodne buty do golfa to podstawa. O swoje ulubione obuwie należy dbać nie tylko podczas pobytu na polu golfowym. Dobrze zadbane buty mogą służyć golfiście nawet przez kilka lat pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji.

W naszym sklepie GolfTeam.pl znajdziesz pełen zestaw akcesoriów do butów golfowych. Sprawdź naszą ofertę w tej kategorii, która obejmuje: zestawy i preparaty do pielęgnacji obuwia marki Ecco, szczotkę do czyszczenia kijów i butów golfowych oraz kolce do butów do golfa również marki Ecco. Środki do konserwacji butów golfowych pozwolą zadbać o ich wodoszczelność i wygląd powłoki zewnętrznej (np. zamszu). Wśród oferowanych produktów w tej kategorii posiadamy również torbę na buty marki Srixon oraz organizery do bagażnika marki Pride Sports, które pozwolą utrzymać buty i wszystkie niezbędne akcesoria w jednym miejscu i należytym porządku.

Sprawdź ofertę akcesoriów do butów dla golfistów i ciesz się świetną kondycją swojego obuwia na niejednym polu golfowym. 

Akcesoria do wózków

Akcesoria do wózków golfowych to jedna z najważniejszych kategorii w naszym sklepie internetowym. Dlaczego przywiązujemy do niej aż taką wagę? Z praktyki pola golfowego wiemy, że różne akcesoria do wózków golfowych czynią z tych pojazdów wielofunkcyjne narzędzia. Odpowiednio dobrane dodatki mogą zwiększyć jego zastosowania i sprawić, że golf będzie dawał Ci jeszcze więcej frajdy niż zwykle.

Na GolfTeam.pl znajdziesz przede wszystkim akcesoria marki Clicgear. Jest wśród nich wszystko, co może przydać się na polu golfowym: uchwyt na parasolkę, uchwyt na kubek, pokrowiec na dodatkowy sprzęt, klips na piłki golfowe, uchwyt na montowanie większych toreb tourowych na wózkach. Na tym nie koniec. W naszym sklepie znajdziesz też osłonę przeciwdeszczową, uchwyt na cygaro, mocowanie na GPSa oraz zegarek sportowy, rękawiczki zimowe, szczotkę do butów, osłonę na koła oraz krzesełko dla golfistów spragnionych chwili odpoczynku. Posiadamy również torby izolujące chroniące zimne napoje przed wysokimi temperaturami. Asortyment uzupełnia pokrowiec przeciwdeszczowy marki JuCad. 

Akcesoria treningowe

Trening czyni mistrza. Ta doskonale znana wszystkim prawda obowiązuje również w golfie. Aby trenować efektownie nie wystarczą jedynie dobre chęci i motywacja własna. Potrzebny Ci będzie również sprzęt treningowy do golfa, który znajdziesz na GolfTeam.pl. Sprawdź akcesoria treningowe dostępne w naszym sklepie i przekonaj się, że w zasięgu ręki masz sprzęt, który przeniesie Twoje golfowe umiejętności na zupełnie nowy poziom.

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, dzięki czemu będzie mógł pracować nad swoim golfowym rzemiosłem. W ręce naszych klientów oddajemy m.in.: maty do puttowania, zegarki dla golfistów oraz urządzenia GPS marki Bushnell, narzędzia do trenowania celności, zamachu, prędkości uderzenia i prowadzenia kija. W naszym asortymencie znajdziesz np.: dociążenie kija, matę do ćwiczeń, automatyczny dołek do puttowania, torbę do zbierania piłek, świecące piłki czy licznik dołków. Mamy także piłkę fitness, na której będziesz mógł pracować nad mięśniami grzbietu i brzucha, tak potrzebnymi golfistom. To tylko część z akcesoriów treningowych, które znajdziesz w naszym sklepie. Za jakość asortymentu w tej kategorii ręczą uznane w świecie golfa marki: Pride Sports, SKLZ, JuCad, Pure2improve oraz Bushnell.

Maty do puttowania

Maty do puttowania to namiastka Twojego prywatnego pola golfowego. Dzięki nim będziesz mógł pracować nad swoim uderzeniem w swoim pokoju, garażu, biurze lub ogrodzie. To fantastyczne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą zbyt często bywać na polu golfowym, a nie chcą zaniedbać swoich umiejętności. Mata do puttowania przyda się również zimą, w przerwie między sezonami, kiedy to umożliwi Ci ćwiczenia, by nie wyjść z wprawy. W naszej kolekcji mamy różne typy mat do puttowania. Charakteryzuje je wiele parametrów - długość, kąt nachylenia oraz nadruki i materiały, z których zostały wykonane. Dzięki nim będziesz mógł ćwiczyć uderzenia o różnej specyfice. Wszystkie produkty w tej kategorii mają wspólny mianownik w postaci bezkompromisowej jakości, o którą zadbały marki: Pride Sports, Welling Putt, JuCad, Pure2improve oraz Wellstroke. Ofertę uzupełnia automatyczna mata oraz automatyczny dołek.

Sprawdź specyfikę różnych typów mat do ćwiczeń i bądź w formie niezależnie od części sezonu i dystansu dzielącego Cię od pola golfowego.   

Bagaż podróżny

Podróże są nierozerwalnie wpisane w tryb życia zawodnika na poziomie pro. Liczne turnieje w różnych częściach kontynentu i globu wymagają toreb i walizek do transportowania sprzętu golfowego. Z myślą o golfistach, którzy z niejednego pola chleb jedli, przygotowaliśmy różnorodny zestaw toreb do transportu sprzętu golfowego.

W ofercie sklepu GolfTeam.pl znajdują się przede wszystkim torby podróżne do transportowania kijów i całego dobytku golfowego - idealne rozwiązanie na przemieszczanie swojego asortymentu nawet w najdalsze regiony. Ofertę uzupełniają: zgrabne torby na kółkach o gabarytach samolotowego bagażu podręcznego oraz torby na ramię. Nie zapomnieliśmy też akcesoriach takich jak: kosmetyczka, torba na buty, pokrowiec przeciwdeszczowy, organizer do bagażnika samochodowego czy torba-lodówka chłodząca napoje podczas upalnych dni. Za ich jakość odpowiadają marki uznane w całym golfowym świecie: Cleveland, Srixon, Ben Sayers, Spalding, CG oraz Pride Sports.

Wybierz swój bagaż podróżny i zostań golfowym obieżyświatem. 

Dalmierze

Golf to dyscyplina, w której liczy się każdy centymetr pola golfowego, a precyzja jest nieodzowną cechą dobrego golfisty. By ją wypracować, potrzeba lat praktyki i pracy na kolejnymi elementami golfowej sztuki: uderzeniem, prowadzeniem kija, przybieraniem odpowiedniej postawy itd. Z pomocą w osiągnięciu precyzji, golfistom mogą też przyjść specjalistyczne urządzenia do pomiaru odległości. Dzięki dalmierzom będziesz wiedział, jak daleko znajduje się Twój cel i jakie parametry uderzenia pomogą Ci go osiągnąć.

W tej kategorii produktów posiadamy dalmierze do golfa marki Bushnell. Ich niezawodność i dokładność sprawiają, że teraz jeszcze lepiej będziesz mógł zaplanować każde uderzenie. W naszej ofercie posiadamy zarówno bardziej podstawowe modele tego typu urządzeń, dalmierze wbudowane w zegarek dla golfistów, ale także bardziej zaawansowane urządzenia cechujące się dużą precyzją i szybkością pomiaru, a także stabilizacją obrazu czy optymalną widocznością danych w każdych warunkach oświetleniowych. Sprawdź ofertę dalmierzy do golfa Bushnell i dodaj precyzję do swoich golfowych kompetencji.

Gripy

Grip to innymi słowy uchwyt - końcówka kija, za którą zawodnik trzyma kij uderzając nim w piłkę. Ta część może być wykonana z gumy lub ze skóry, a więc materiałów, które gwarantują większą pewność uchwytu. Dla wielu golfistów grip jest najbardziej charakterystyczną częścią kija, która pozwala odróżniać go od kijów innych zawodników i podkreślić charakter gracza. Poszczególne gripy mogą też wyróżniać dane kije w Twojej torbie.

Zadbaliśmy o to, by w sklepie GolfTeam.pl nie zabrakło designerskich uchwytów, które będą przykuwały oko innych golfistów. Odpowiednio dobrany grip zapewnia nie tylko spersonalizowany wygląd sprzętu do golfa, ale także wygodę uchwytu niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Nasze wirtualne półki pełne są gripów z prawdziwego zdarzenia. O ich jakością świadczą marki: SuperStroke, Golf Pride, Winn oraz Champ. Poszczególne uchwyty wyróżniają się nie tylko intrygującą estetyką i kolorystyką, ale również grubością, przez co łatwo dostosować je do indywidualnych preferencji zawodników i zawodniczek. 

Liczniki

Każda dyscyplina sportu ma swoje charakterystyczne akcesoria, po których możesz łatwo rozpoznać pasjonata danej konkurencji. Nie inaczej jest z golfem, który dorobił się kilku typowych gadżetów. Jednym z nich są liczniki uderzeń. Te proste urządzenia montowane do plecaków lub spodni umożliwiają Ci łatwe sumowanie liczby uderzeń w drodze do ostatniego dołka. Manualne liczniki są przede wszystkim stosowane przez panie, które traktują je nie tylko jako ułatwienie w grze, ale również gustowny dodatek do ich stroju. Stylowe koraliki nawleczone na nietuzinkowy sznurek dopełniają całości kompozycji stroju golfistki.

Na GolfTeam.pl znajdziesz designerskie liczniki uderzeń w różnych kolorach marki Navika. W tej kategorii umieściliśmy również licznik 18 dołków - proste i wygodne urządzenie do monitorowania Twoich postępów na polu golfowym. Sprawdź ofertę manualnych liczników uderzeń dla golfistów i spraw sobie dodatek, po którym ludzie rozpoznają w Tobie zapalonego golfistę.  

Tees

Tee to niepozorna część sprzętu golfowego, której rzadko dotyczą rozmowy w klubie golfowym. Tees pogodziły się już ze swoją drugoplanową rolą i faktem, że nigdy nie będą na golfowym świeczniku. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że bez nich golf nie byłby tym, czym jest obecnie. W tej kategorii na GolfTeam.pl zwracamy honor cichym bohaterom pola golfowego prezentując ich szeroki wybór.

W naszej ofercie znajdziesz pokaźny wachlarz tees - kołeczków stosowanych do rozpoczęcia pierwszego uderzenia na każdym dołku. Wykonane z wytrzymałych materiałów - drewna lub plastiku - tees mają różne wysokości (1,5"; 2,5"; 2,75"; 3,25"; 4"), przez co nadają się do różnych typów uderzeń. Sprzedawane w zestawach tees mają różne kolory, dzięki czemu możesz ubarwić swój golfowy asortyment. W trosce o bezdyskusyjną jakość tego elementu wyposażenia golfowego postawiliśmy na producentów, których tees od lat wyznaczają standardy na polach golfowych całego świata: Lignum Tee, Pride Professional Tee System oraz Pride Golf Tee. 

Pozostałe

Lubisz gadżety? My również! Bez nich życie golfisty byłoby znacznie nudniejsze, pozbawione blasku i smaczku, który przecież jest jednym z wyróżników tej pięknej dyscypliny sportu. Wiedząc o tym, zadbaliśmy o to, by na wirtualnych półkach sklepu internetowego GolfTeam.pl nie zabrakło dodatków i akcesoriów, dzięki którym będziecie mogli czerpać z golfa jeszcze więcej frajdy. W tej kategorii znajdziesz różne typy gripów SuperStroke oraz ciekawe liczniki dołków sygnowane marką Navika.

Nie zapomnieliśmy również o bardziej praktycznych urządzeniach, które z pewnością docenią ludzie pochłonięci golfem. Są wśród nich wędki do wyławiania piłek z akwenów wodnych, nakładka do wyciągania piłki z dołka, czy też szczotka do czyszczenia kijów i butów golfowych.

Posiadamy także komplet pokrowców osłaniających żelazną głowę kija, bramę do ćwiczenia puttowania, czy torbę-lodówkę na 12 pojemników, która pozwoli utrzymać chłodną temperaturę napoju nawet podczas upalnych partii golfa. Z kolei dla tych, którzy lubią schodzić z pola jako ostatni, przygotowaliśmy świecące piłki LED marki Legend, dzięki którym będziecie mogli spokojnie skończyć swoją partię nawet wtedy, gdy słońce zacznie chylić się ku zachodowi. 

Parasole

Choć parasol nie jest punktem obowiązkowym w ekwipunku golfisty, to prawdziwy miłośnicy tej dyscypliny będą mieli go w swoim arsenale. W jaki sposób możesz go wykorzystać? Co najmniej na dwa sposoby. Pierwszorzędnym przeznaczeniem parasola jest oczywiście ochrona przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi - zacinającym deszczem i doskwierającym słońcem. Parasol sprawia, że będziesz mógł kontynuować partię golfa nawet w czasie opadów i uchroni Cię przed przemoczeniem do suchej nitki. Parasol dla golfisty zapewni Ci większą elastyczność w doborze treningów - odtąd nie będzie już w pełni uzależniony od prognozy pogody.

Jakie jest zatem drugie zastosowanie produktów w tej kategorii? Parasole marek Clicgear, Callaway, JuCad, Srixon, Ben Sayers czy Cleveland sprawią, że inni rozpoznają w Tobie golfistę także poza polem. Niezawodne i lekkie parasole golfowe będą wizytówką Twojej pasji w drodze do pracy, na spacerze czy w czasie zakupów. Poszczególne modele różnią się od siebie ochranianą powierzchnią oraz tym, że niektóre z nich posiadają trzpień, dzięki któremu z łatwością zamontujesz parasol do wózka golfowego.  

Markery

Golf to coś więcej niż tylko dyscyplina sportu. To także nienaganny styl, który wyróżni Cię na tle innych. W jaki sposób możesz go podkreślić? Jest wiele akcesoriów, które będą świadczyć o Twojej pasji także poza polem golfowym. Czapki z daszkiem, koszulki polo czy nawet parasole to wszystko artykuły, którymi możesz dowieść swojej miłości do golfa.

Wśród akcesoriów dedykowanych tej dyscyplinie sportu na GolfTeam.pl znajdziesz też markery - gustowne przypinki, które dodadzą blasku Twojemu strojowi. Golfowe markery marki Navika sprawdzą się niezależnie od tego, jakim typem golfisty jesteś. W naszej ofercie posiadamy różne wersje markerów, wśród których z łatwością znajdziesz idealny prezent dla golfowego pasjonaty. Różnorodne kształty, interesujące barwy i intrygujące projekty przypinek ożywią Twój wizerunek i przyciągną uwagę innych golfistów. Wśród produktów tej kategorii mamy również serię markerów z kryształkami Swarovskiego, które doskonale wkomponują się w strój stylowej golfistki. 

Ręczniki

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy ręczniki dla golfistów z mikrofibry. Właściwości użytego materiału sprawiaj, że ręcznik jest lekki, szybkoschnący i zajmuje mało miejsca w torbie sportowej. Jednocześnie ręczniki z mikrofibry zapewniają doskonałą chłonność. W naszej ofercie znajdują się ręczniki golfowych marek: Cobra, Srixon, JuCad i Cleveland. Wszystkie oferowane modele mają dodatkowo uchwyt w postaci wygodnego karabinka, który zapewnia łatwość mocowania do paska, torby lub wózka golfowego. Ręczniki golfowe wykorzystasz do osuszania i czyszczenia uchwytu, wycierania rąk, a także czyszczenia główki kijów. To nieodzowny element podręcznego wyposażenia każdego, kto spędza długie godziny na polu golfowym.

W naszym sklepie znajdziesz ręczniki golfowe w różnych kolorach - zarówno tych bardziej wyrazistych, jak i stonowanych. Niezależnie od tego, na którą barwę się zdecydujesz, możesz być pewny, że wszystkie ręczniki w tej kategorii będą służyć Ci przez długi okres dzięki swej wytrzymałości i doskonałej jakości materiałów, z których zostały uszyte.  

Headcovery

Po co brać życie zbyt serio? Chwytaj okazję i każdą chwilę traktuj jak prezent od losu. Także w golfie jest miejsce na dobrą zabawę i puszczenie oka do konwencji i tradycji stojących za tą piękną dyscypliną sportu. Obiegowy wizerunek golfisty to elegancki biznesmen w średnim wieku dzielący czas między biznes i pasje. To oczywiście duże uproszczenie sprzyjające stereotypom. W rzeczywistości w golfa grają osoby w różnym wieku i usposobieniu, zajmujące się w życiu różnymi rzeczami i z pewnością takie, które mają do siebie duży dystans. Najlepszym dowodem na to ostanie są zabawne pokrowce na kije do golfa, które znajdziesz na GolfTeam.pl. Inspirowane motywami zwierzęcymi i filmowymi (np. Star Wars) pokrowce na kije nadają kolorytu Twojemu sprzętowi i będą pierwszym krokiem do zerwania ze stereotypami. Ale wrażenie estetyczne nie jest jedyną funkcją headcoverów. Produkty w tej kategorii chronią głowę kija i pozwalają jej przedłużyć żywotność.

Sprawdź ofertę headcoverów w naszym sklepie internetowym i zyskaj podwójnie: ochronę sprzętu i wyrazisty wyznacznik Twojego wizerunku. 

Suplementy

Golf to sport angażujący różne partie mięśni i równie wymagający co inne dyscypliny kojarzone z intensywnym wysiłkiem fizycznym. Regularne treningi, powtarzalność niektórych ćwiczeń, a często także łączenie pasji do golfa z codziennymi obowiązkami mogą sprawić, że nasz organizm zacznie zatracać swoją efektywność. Zmęczenie i przeciążenie ciała mogą sprawić, że cała przyjemność z gry w golfa oddali się bezpowrotnie, a Ty stracisz swój zapał do sportu. W przypadku regularnego zaangażowania warto pomyśleć o suplementacji, a więc dostarczaniu mięśniom, kościom, narządom i stawom witamin i składników mineralnych w dawkach, których potrzebuje organizm narażony na częsty wysiłek w fizyczny.

Na GolfTeam.pl pomyśleliśmy również o tym aspekcie golfowego rzemiosła. W naszym sklepie kupisz kolagen morski, który zadba o ruchomość Twoich stawów narażonych na wielogodzinne chodzenie po polu golfowym. Preparat wesprze również właściwą budowę kości i pracę układu krwionośnego oraz poprawi ogólną wytrzymałość. Sięgnij po kolagen w saszetkach i zacznij mądrą suplementację nie czekając na oznaki zmęczenia organizmu. 

na stronę
0 Recenzja (e)

549 zł 660 zł -16%
Obniżona cena!
Wysyłka 24H
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Świetny ręcznik wykonany z mikrofibry! Wygodny karabinek do montażu przy torbie. Szybka wysyłka.

75 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

New design.

220 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Clicgear pokrowiec na koła

66 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Torba chłodnicza do wózka  PASUJE DO WÓZKÓW CLICGEAR 1.0, 2.0 3.0 i 3.5+

220 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Krzesełko do wózka Clicgear 3.5+

249 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Szczotka do wózka Clicgear

44 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Regulowany uchwyt do parasola. Pasuje do wszystkich modelów wózka Clicgear 1.0, 2.0, 3.0, 3.5+ i Rovic.

132 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Torba do przechowywania

110 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Rękawice zimowe do wózka

129 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Uchwyt na GPS

66 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Uchwyt na zagarek

44 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Uchwyt na cigaro

66 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Lodówka na napój

110 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

 Uchwyt na kubek lub butelkę Pasuje do wszystkich modelów wózków Clicgear 1.0, 2.0, 3.0 i 3.5+

44 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Uchwyt na 3 piłeczki

44 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

88 zł
Prosimy o kontakt z obsługą sklepu.
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Pokrowiec przeciw deściowy na torbę

132 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 20 z 252 elementów

Przejdź do góry