Komplety kijów golfowych dla kobiet

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne zestawy kijów golfowych dla Pań, które pomogą doskonalić swoje umiejętności na polu golfowym. Wszystkie nasze zestawy dedykowane kobietom są starannie dobrane, obejmują różne modele kijów, które zapewniają precyzję na najwyższym poziomie. Każdy zestaw zawiera praktyczną i stylową torbę, umożliwiającą wygodne przenoszenie sprzętu na polu. 

Kompletne zestawy kijów do golfa dla Pań stanowią doskonałą propozycję dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem i szukają gotowych rozwiązań. W naszym asortymencie znajdziesz zestawy kijów golfowych od renomowanych producentów. Zapraszamy!

Komplety Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
0 Recenzja (e)

Nowy kompletny zestaw Bloom wyposażony jest w lekką, dystansową technologię zaprojektowaną specjalnie dla początkujących i średnio zaawansowanych kobiet golfistów.

3 960 zł 4 950 zł -20% -20%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

Damski kompletny zestaw Cobra FLY-XL zawiera pełną torbę lekkich i wybaczających kijów, które zapewniają łatwy start i dystans dla początkujących lub aspirujących golfistów. 13-częściowy zestaw zawiera driver, fairway woods, hybrydę, putter i torbę na wózek.

3 600 zł 4 135 zł -12%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

3 699 zł 4 299 zł -13%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Przejdź do góry