Pogoda nie jest dla Ciebie wymówką do opuszczenia treningu? Bywasz na polu golfowym regularnie, niezależnie od warunków atmosferycznych? Jeśli tak, to będzie Ci potrzebna odzież przeciwdeszczowa dla golfistek, którą znajdziesz na GolfTeam.pl.

Na naszej stronie znajdziesz kurtkę przeciwdeszczową marki Abacus, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w świecie golfowym. Oferowane ubranie zostało uszyte z wykorzystaniem membrany nieprzepuszczającej wody i pozwalającej jednocześnie zachować oddychalność. Dzięki temu skóra pozostanie sucha - wolna od potu i opadów - w każdych warunkach. By jeszcze lepiej izolować ciało od wilgoci, wiatru i niskich temperatur, kurtka Abacus dla golfistek została wyposażona w kaptur oraz ściągacze na wykończeniu rękawów oraz w dolnej lamówce. Niezawodny zamek pozwala na zachowanie wentylacji i utrzymanie optymalnej temperatury ciała w zależności od preferencji i dawki ciepła wytwarzanej przez organizm.

Przeciwdeszczowa Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Wyprzedaż
0 Recenzja (e)

Wg wortalu MyGolfSpy, Cross to w 2017 r. najlepsza firma produkującą odzież przeciwdeszczową. Marce przyznano odznaczenie w kategorii BEST RAIN GEAR 2017.  

657 zł 939 zł -30% -30%
W magazynie
0 Recenzja (e)

398 zł 530 zł -24% -25%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

398 zł 530 zł -24% -25%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Przejdź do góry