Sport to żywioł, w którym może zdarzyć się wszystko. Tu w grę wchodzą emocje, instynkty, dyspozycja dnia, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć i zaplanować. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w takich warunkach nawet najlepszy sprzęt może kiedyś odmówić posłuszeństwa. Wiemy także, że wraz z kolejnymi etapami wtajemniczenia w sztukę, jaką jest golf, potrzeby zawodników mogą ewoluować. Z myślą o tych dwóch sytuacjach, dla naszych Klientów przygotowaliśmy serwis sprzętu golfowego. W jego ramach oferujemy: wymianę i wydłużanie szaftu, naprawę kijów, wymianę gripu, oraz zmianę kąta lie&loft. Dysponujemy solidnymi częściami zamiennymi (np. wykonanymi z grafitu lub stali szafami), które podarują drugie życie uszkodzonym kijom. Wspomniane usługi pomogą przedłużyć żywotność Twojego sprzętu i dostosować go do Twoich obecnych potrzeb i możliwości.

Nasz serwis sprzętu golfowego to gwarancja jakości, terminowości i jeszcze większej satysfakcji z gry. Oddaj swój kij do golfa w ręce profesjonalistów, którzy należycie zadbają o jego kondycję i pomogą mu wrócić do najlepszej formy.  

SERWIS  Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
0 Recenzja (e)

Wymień szafty w swoich kijach! Usługa wykonywana nie tylko w przypadku uszkodzenia (złamania) kija. Szafty wymieniane są często aby lepiej sprostac potrzebom gracza. Z wielką przyjemnością pomożemy wybrac odpowiedni szaft dla Twoich potrzeb i umiejętności. Dysponujemy szerokim wyborem szaftów grafitowych oraz stalowych. Aby poznac dostępne modele, prosimy...

39 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Dysponujemy nowocześnie wyposażonym warsztatem dzięki czemu jesteśmy w stanie Państwu zaoferować szeroką gamę napraw i serwisowania sprzętu. Jedną z podstawowych, ale bardzo ważną jest wymiana gripu. Z upływem czasu i zużycia grip traci swoje właściwośći czego powodem jest nieprawidłowy uchwyt, który ma zgubny wpływ na technikę zamachu golfowego.    

15 zł
Wysyłka 24H
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Przejdź do góry