Podobno prawdziwego mężczyznę można poznać po tym, jak kończy. Czy przez zasadę opozycji kobietę można poznać po tym, jak zaczyna? Zostawmy dywagacje i zajmijmy się tym, co wszystkie uwielbiamy, czyli golfem w kobiecym wydaniu.

Kij golfowy driver - damski

Divery to kije, które pozwalają dobrze zacząć kolejną partię golfa. Umożliwiają one dalekie uderzenia i są najbardziej okazałymi kijami w torbie golfistki. Na GolfTeam.pl nie mogło oczywiście zabraknąć bogatej reprezentacji kijów do golfa typu driver, zaprojektowanych dla kobiet. Nieważne, czy jesteś początkującą golfistką, czy zawodniczą zrzeszoną w LPGA - pod tym adresem znajdziesz kij, dzięki któremu dobrze wgrasz się w każdą partię. Stworzone z myślą o kobietach drivery cechuje precyzyjne wykonanie, z uwzględnieniem specyfiki gry płci pięknej, oraz bezdyskusyjna jakość zastosowanych materiałów, które zapewniają pewność uderzenia i trwałość sprzętu.

Sprawdź kije marek: Callaway, Cleveland, XXIO i Srixon, Taylormade, Ping, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii i odkryj piękno golfa na nowo.

Drivery Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
0 Recenzja (e)

Im wyższa bezwładność, tym bardziej wybaczający driver. Przedstawiamy driver Qi10 Max, doświadcz prędkości TaylorMade z wybaczalnością bezwładności 10K.

2 799 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Driver Ai Smoke MAX Fast została zaprojektowana dla graczy szukających lekkości i łatwości w wymachu.

2 855 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Ai Smoke MAX ma wybaczający kształt i regulowaną wagę na obwodzie, aby zapewnić do 19 jardów korekty kształtu strzału.

2 855 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Driver MAX D została zbudowana z wysokim MOI i mocno rozciągniętym profilem przy adresie, dzięki czemu najlepiej nadaje się dla graczy szukających uderzeń typu draw.

2 855 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

STWORZONE DLA WIELUPrzedstawiamy Kalea Premier, najnowszy damski zestaw TaylorMade zaprojektowany specjalnie dla lekkiej prędkości, łatwego startu i maksymalnego wybaczania - łącząc zaawansowaną technologię z możliwością zbudowania zestawu, który pasuje do Twojej gry. Każdy kij jest wspierany przez Tour-proven technologii.

2 250 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

WOMEN'S LAUNCHER XL LITE DRIVER Driver zaprojektowany tak, aby pasował do Twojej gry - to ma sens, prawda? Krótsze shaft, zmieniony flex shaftów oraz ulepszony uchwyt sprawiają, że damski driver Launcher XL Lite jest idealnie dopasowany.

1 001 zł 1 669 zł -40% -40%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

W sprawie dostępności i możliwości fittingu skontaktuj się z nami.  +48 534 143 589 +48 730 735 333 (fitting)   Następna generacja najwydajniejszego damskiego drivera maksymalizuje przebaczenie i odległość dzięki wyższemu MOI, szybszej główce i mniejszej masie całkowitej. Lżejsza tytanowa główka ma bardziej okrągły, aerodynamiczny kształt, aby promować...

2 199 zł
Brak w magazynie
Wyprzedaż
0 Recenzja (e)

Użyj turbo w nowym driverze Launcher HB Turbo. Nowy driver marki Clevelad zapewnia więcej prędkości z tee dla amatorów szukających wyższych, dłuższych i prostszych drivów.

899 zł 1 499 zł -40% -40%
W magazynie
0 Recenzja (e)

PRE-ORDER Nowy driver M6 SPEED INJECTED dla maksymalnej wybaczalności

1 379 zł 2 299 zł -40% -40%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zupełnie nowy damski driver XXIO 13 to lekka, wysokiej jakości oferta zaprojektowana, aby pomóc golfistkom o umiarkowanej prędkości zamachu uderzać dłuższe, prostsze strzały z tee i uniknąć zmęczenia spowodowanego grą cięższymi 1-Woods. Unikalne, wyspecjalizowane technologie XXIO 13 zostały stworzone wyłącznie z myślą o zamachach kobiet z prędkością 90...

3 735 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Przejdź do góry