Drivery

Podobno prawdziwego mężczyznę można poznać po tym, jak kończy. Czy przez zasadę opozycji kobietę można poznać po tym, jak zaczyna? Zostawmy dywagacje i zajmijmy się tym, co wszystkie uwielbiamy, czyli golfem w kobiecym wydaniu.

Divery to kije, które pozwalają dobrze zacząć kolejną partię golfa. Umożliwiają one dalekie uderzenia i są najbardziej ...

Podobno prawdziwego mężczyznę można poznać po tym, jak kończy. Czy przez zasadę opozycji kobietę można poznać po tym, jak zaczyna? Zostawmy dywagacje i zajmijmy się tym, co wszystkie uwielbiamy, czyli golfem w kobiecym wydaniu.

Divery to kije, które pozwalają dobrze zacząć kolejną partię golfa. Umożliwiają one dalekie uderzenia i są najbardziej okazałymi kijami w torbie golfistki. Na GolfTeam.pl nie mogło oczywiście zabraknąć bogatej reprezentacji kijów do golfa typu diver zaprojektowanych dla kobiet. Nie ważne, czy jesteś początkującą golfistką czy zawodniczą zrzeszoną w LPGA, pod tym adresem znajdziesz kij, dzięki któremu dobrze wejdziesz w każdą partię. Stworzone z myślą o ladies divery cechuje precyzyjne wykonanie z uwzględnieniem specyfiki gry płci pięknej oraz bezdyskusyjna jakość zastosowanych materiałów, które zapewniają pewność uderzenia i trwałość sprzętu.

Sprawdź kije marek: Cobra, Cleveland, XXIO9 i Srixon, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii i odkryj na nowo piękno golfa.

Więcej

Drivery 

Jest 9 produktów.
Nowy
0 Recenzja (e)

ROGUE - nowa seria kijów renomowanej marki Callaway.

2 399 zł
0 Recenzja (e)

Driver Cobra MAX OS został stworzony aby zapewnić wyższą trajektorię lotu piłki oraz proste uderzenia. Kij ten charakteryzuje się delikatnym Offsetem (lico kija wybiega nieco przed linię szaftu) dzięki czemu kontakt główki z piłką odbywa się szybciej redukując tym samym slice. Polecany jest graczom z wyższym HCP planującym drastycznie poprawić jakość...

1 149 zł
0 Recenzja (e)

Z 355 to najnowszy driver Srixona z rewolucyjną technologią "Action Mass". Został stworzony głównie z myślą o początkujących i średnio-­zaawansowanych golfistach, którzy mają problem z powtarzalnością uderzeń.  

1 499 zł 1 848 zł -18%
Obniżona cena!
0 Recenzja (e)

Innowacyjny i bardzo wybaczalny driver pozwalający na zastosowanie szeregu różnych ustawień wpływających bezpośrednio na kąt nachylenia główki kija jak i trajektorię lotu piłki. Użyta technologia oraz jego parametry zmniejszają dyskomfort odczuwany podczas nie trafionych uderzeń a ponadto pozwala zachować zadany piłce kierunek bez utraty odległości.

1 049 zł 1 499 zł -30% -30%
Obniżona cena!
Wyprzedaż
0 Recenzja (e)

"HIGH MOI, LOW CG" Ostatnia sztuka jednego z lepszych Driverów dla pań. Genialny szaft PROFORCE V2. Duża offsetowa główka 460cc. Loft 14 stopni. To wszystko gwarantuje olbrzymią wybaczalność i dalekie uderzenia.

499 zł 1 250 zł -60%
Wyprzedaż
0 Recenzja (e)

Świetna propozycja dla Pań. Bardzo lubiany model Classic XL. High Trajectory

519 zł
Wyprzedaż
0 Recenzja (e)

Świetna propozycja dla Pań. Nowy nigdy nie używany driver marki Cleveland. Kij ten to połączenie męskiej główki Cleveland Launcher XL270 z damskim szaftem ActionUltraLite. Loft 10.5 stopnia. Super cena! *zdjęcia przykładowe.

499 zł
0 Recenzja (e)

Driver XXIO X reprezentuje nową generację Driver'ów o lekkiej główce. Wykorzystanie wysokiej klasy tytanu o niskiej gęstości w połączeniu z bardzo lekkim szaftem, powoduje że kij jest lekki i bardzo stabilny. Zastosowanie najbardziej zaawansowanych technologii sprawia, że jest to jedna z bardziej precyzyjnych pozycji w Twojej torbie golfowej. Cena...

3 009 zł
0 Recenzja (e)

KALEA to pierwsza kompletna linia damskij kijów marki Taylormade.  Lekkie główki w połączeniu z szaftami o niskim kick-poincie,pozwalają osiągać wyraźnie wyższe prędkości swingu oraz zauważalnie wyższą trajektorię lotu piłki.  Co przekłada się na rewelacyjną grywalność tych kijów. 

1 599 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Przejdź do góry