Ręczniki

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy ręczniki dla golfistów z mikrofibry. Właściwości użytego materiału sprawiaj, że ręcznik jest lekki, szybkoschnący i zajmuje mało miejsca w torbie sportowej. Jednocześnie ręczniki z mikrofibry zapewniają doskonałą chłonność. W naszej ofercie znajdują się ręczniki golfowych marek: Cobra, Srixon, JuCad i Clev...

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy ręczniki dla golfistów z mikrofibry. Właściwości użytego materiału sprawiaj, że ręcznik jest lekki, szybkoschnący i zajmuje mało miejsca w torbie sportowej. Jednocześnie ręczniki z mikrofibry zapewniają doskonałą chłonność. W naszej ofercie znajdują się ręczniki golfowych marek: Cobra, Srixon, JuCad i Cleveland. Wszystkie oferowane modele mają dodatkowo uchwyt w postaci wygodnego karabinka, który zapewnia łatwość mocowania do paska, torby lub wózka golfowego. Ręczniki golfowe wykorzystasz do osuszania i czyszczenia uchwytu, wycierania rąk, a także czyszczenia główki kijów. To nieodzowny element podręcznego wyposażenia każdego, kto spędza długie godziny na polu golfowym.

W naszym sklepie znajdziesz ręczniki golfowe w różnych kolorach - zarówno tych bardziej wyrazistych, jak i stonowanych. Niezależnie od tego, na którą barwę się zdecydujesz, możesz być pewny, że wszystkie ręczniki w tej kategorii będą służyć Ci przez długi okres dzięki swej wytrzymałości i doskonałej jakości materiałów, z których zostały uszyte.  

Więcej

Ręczniki 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Przejdź do góry