Hybrydy Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
0 Recenzja (e)

WOMEN'S LAUNCHER XL HALO HYBRID Hybryda ta jest wyposażona w technologię Gliderail, która zapewnia poślizg po trawie w każdym położeniu, a jej MOI zapewnia wybaczanie błędów przy strzale. Dopasowaliśmy do niej nawet shaft i grip, które podkreślą Twój zamach, nie rezygnując z osiągów.

1 019 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

ODLEGŁOŚĆ I WYBACZANIE, NA KTÓRYCH MOŻESZ POLEGAĆStealth™ Rescue, zbudowany z karbonowego DNA, łączy w sobie sprawdzone w turniejach konstrukcje z nową karbonową konstrukcją korony, aby podnieść wydajność kija dla golfistów o różnych umiejętnościach. Zaprojektowana na nowo podeszwa V Steel™ z precyzyjnie dobraną wagą sprawia, że kije z serii Rescue są...

1 182 zł 1 390 zł -14% -15%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

KALEA to pierwsza kompletna linia damskij kijów marki Taylormade.  Lekkie główki w połączeniu z szaftami o niskim kick-poincie,pozwalają osiągać wyraźnie wyższe prędkości swingu oraz zauważalnie wyższą trajektorię lotu piłki.  Co przekłada się na rewelacyjną grywalność tych kijów. 

1 101 zł 1 159 zł -5% -5%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

Hybrydyy XXIO Eleven Ladies zapewniają większy dystans i celność golfistkom ze średniom prędkością swingu szukających prędkości, wszechstronnosci i wybaczalności.

1 256 zł 1 570 zł -20% -20%
W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Przejdź do góry