Damski kij do golfa typu rescue

Hybryda (rescue) to popularny kij wśród graczy, którzy szukają stabilnego i precyzyjnego narzędzia do gry z trudniejszych pozycji na polu. Konstrukcja ta, jest projektem pośrednim między woodem a ironem w celu zwiększenia precyzji w trudnych warunkach. Niższy środek ciężkości pozwala zwiększyć launch angle (kąt wznoszenia piłki) oraz pozwala dostarczyć większej pomocy w przypadku gry z trudnej pozycji piłki na ziemi.

Damskie hybrydy znajdujące się w ofercie golfteam.pl są wykonane z najwyższej jakości produktów takich marek jak: Callaway, TaylorMade, XXIO, abyś mogła dłużej cieszyć się ich precyzyjnością w trudnych warunkach na polu. 

Hybrydy Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
0 Recenzja (e)

Model Paradym X jest dla golfistów, którzy chcą pełnowymiarowej, hybrydy, która jest długa z doskonałą wszechstronnością i wybaczalnością. Nasza konstrukcja Cutwave Sole poprawia wydajność klubu przez darń, co czyni tę hybrydę najbardziej uniwersalną, a my zaadaptowaliśmy nasze najlepsze technologie dla maksymalnej odległości.

1 545 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

TO JEST JAK CHEAT CODEOsiągalne par 5. Ciasne par 4. Długie par 3. Dawaj. Z zaawansowaną technologią Inverted Cone i głębokim CG dla łatwego startu, całkowicie nowy Stealth 2 HD Rescue jest jak cheat code. Pomoże Ci zmierzyć się z każdym uderzeniem, które stanie na Twojej drodze.

1 259 zł 1 399 zł -10% -10%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

STWORZONE DLA WIELUPrzedstawiamy Kalea Premier, najnowszy zestaw TaylorMade dla kobiet, zaprojektowany z myślą o lekkiej prędkości, łatwym starcie i maksymalnym wybaczaniu - łącząc zaawansowaną technologię z możliwością zbudowania zestawu, który pasuje do Twojej gry. Każdy klub jest wspierany przez Tour-proven technologii i w pełni modne, aby zapewnić...

1 079 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szukasz lepszej trajektorii, ściślejszej kontroli i większej spójności swoich hybryd? Te cztery, zupełnie nowe XXIO 12 Ladies Hybrids zapewniają to wszystko w niesamowicie ultralekkiej konstrukcji stworzonej specjalnie dla golfistek o umiarkowanej prędkości zamachu. Niezależnie od tego, czy uderzasz z drugiego podcięcia, odzyskujesz piłkę z rough, czy...

1 735 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

KALEA to pierwsza kompletna linia damskij kijów marki Taylormade.  Lekkie główki w połączeniu z szaftami o niskim kick-poincie,pozwalają osiągać wyraźnie wyższe prędkości swingu oraz zauważalnie wyższą trajektorię lotu piłki.  Co przekłada się na rewelacyjną grywalność tych kijów. 

927 zł 1 159 zł -20% -20%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

Te ultralekkie damskie hybrydy XXIO Prime Royal Edition to dostojna radość z gry - niezależnie od tego, czy zastępują żelazo na każdym dołku, czy też są lśniącym rycerzem, który ratuje dzień. Znakomicie wykonane z egzotycznych materiałów i technologii o umiarkowanej prędkości zamachu, ten kołczan loftów H5-H8 może zwiększyć odległość i prosty lot piłki,...

2 615 zł
0 Recenzja (e)

1 279 zł 1 599 zł -20% -20%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Przejdź do góry