Szyk i elegancja to nieodzowne elementy każdej damy. Nie może ich zabraknąć tym bardziej żadnej golfistce. Jednak estetyka stroju to nie jedyny walor, którym powinna się cechować odzież dla pań grających w golfa. Równie ważne co schludny wygląd jest bowiem komfort noszenia szczególnie podczas uprawiania sportu. Zdając sobie z tego doskonale sprawę, na GolfTeam.pl prezentujemy kolekcję damskich spodni do golfa.

Z myślą o zagorzałych golfistkach przygotowaliśmy długie spodnie i szorty marek Abacus i Alberto Mona, których nie trzeba przedstawiać amatorom golfa. Różnorodna kolorystyka, dopasowany krój, który jednocześnie umożliwia pełen zakres ruchów i nie krępuje sportowych umiejętności. Co istotne, spodnie i szorty zostały uszyte z materiałów, które pozwalają na odprowadzanie ciepła na zewnątrz tkaniny zapewniając tym samy optymalną termoregulację. Spodnie zostały wyposażone w kilka kieszonek, co może okazać się bardzo użyteczne podczas długiej podróży po polu golfowym.

Spodnie Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
0 Recenzja (e)

3xDRY® COOLERCo roku obowiązkowy sezonowy hit.Jak klasyka staje się klasyką? Nigdy nie idąc na kompromis, jeśli chodzi o jakość. ALBERTO 3xDRY® COOLER to co roku najważniejsze punkty kolekcji. Ponieważ łączą w sobie wiele wspaniałych funkcji.

583 zł 729 zł -20% -20%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

543 zł 679 zł -20% -20%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Przejdź do góry