Woody

Woody to najdłuższe i najlżejsze kije golfowe. W torbie golfisty przeznaczone są do wykonywania dalekich uderzeń. Ich nazwa wzięła się oczywiście od drewna, a więc materiału, z którego były kiedyś wykonywane. Dziś do ich produkcji używa się najczęściej różnych stopów metali i tytanu.Główka woodów jest nieco pogrubiona, a lico nachylone pod kątem...

Woody to najdłuższe i najlżejsze kije golfowe. W torbie golfisty przeznaczone są do wykonywania dalekich uderzeń. Ich nazwa wzięła się oczywiście od drewna, a więc materiału, z którego były kiedyś wykonywane. Dziś do ich produkcji używa się najczęściej różnych stopów metali i tytanu.Główka woodów jest nieco pogrubiona, a lico nachylone pod kątem często dużo niższym niż w żelazach.

Na GolfTeam.pl zadbaliśmy o szeroki zakres kijów do golfa typu wood, tak by każdy adept tej dyscypliny mógł znaleźć tu kij idealnie dopasowany do swoich potrzeb i ambicji. Nasza oferta zawiera znane w całym świecie golfowym marki: Cleveland, Callaway, Titleist, Srixon, Ben Sayers, Taylormade, Adams Golf i Cobra.

Tak szeroki wachlarz produktów w tej kategorii sprawia, że w naszej ofercie znajdziesz zarówno podstawowe kije do golfa typu wood w przystępnych cenach, jak i te bardziej wyspecjalizowane (np. umożliwiające regulację) przeznaczone dla bardziej zaawansowanych zawodników.

Zapoznaj się z pełną ofertą kijów typu wood i wybierz wśród nich swój oręż golfowy.

Więcej

Woody 

Jest 14 produktów.
0 Recenzja (e)

Genialny fairway wood marki Titleist. Posiada możliwośc ustawienia jednej z 16 regulowanych pozycji dla optymalizacji charakterystyki kija. Poniżej w załączniku znajduje się tabelka, pokazująca jak ustawić kij w zależności od potrzeb gracza. Ustawienie A1 jest ustawieniem neutralnym.

999 zł 1 199 zł -16%
Obniżona cena!
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Seria wood'ów XXIO9 została zaprojektowana tak, aby promować wyższą prędkość główki oraz większe ogległości.  Nowoczesny design główki ze strukturą 'POWER WAVE' w połączeniu z lżejszym szaftem oraz wyżej położonym punktem balansu powoduje że seria ta jest łatwa w użyciu i daje wymierne efekty w grze.

Prosimy o kontakt z obsługą sklepu.
0 Recenzja (e)

1 049 zł 1 225 zł -14%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

1 249 zł 1 549 zł -19%
Obniżona cena!
W magazynie
Wyprzedaż
0 Recenzja (e)

Fairway Wood Cleveland Launcher to wspaniała propozycja dla średnio-zaawansowanych golfistó jak i tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z golfem. Ostatnie sztuki o numerze 3 Wood. Szafty o sztywności Regular, Stiff oraz Extra Stiff (X). POLECAMY!

339 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Seria XR16 została stworzona przy współpracy z inżynierami Boeinga, dzięki czemu uzyskano niepowtarzalne właściwości aerodynamiczne.

839 zł 1 199 zł -30% -30%
Obniżona cena!
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Najnowszy Fairway Wood Z 355 z rodziny Srixona z rewolucyjną technologią "Action Mass" pomoże  golfistom na każdym poziomie umiejętności osiągnąć większe odległości i bardziej powtarzalne  uderzenia.  

759 zł 1 210 zł -37%
Obniżona cena!
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Kolejny wood z rewelacyjnej serii King F6. Dzięki zastosowanej technologii kije te legitymują się ponadprzeciętną wybaczalnością oraz możliwością wyboru szeregu ustawień mających na celu dostosowanie kija do umiejętności gracza i wymagań pola golfowego. Seria King F6 pozwoli Ci uderzać dalej i celniej, już teraz.  

1 079 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Woody Fairwayowe zawierają radykalnie przeprojektowany system Speed Pocket. Jest on mniejszy, a przez to lżejszy i zapewnia równie skuteczną pomoc przy nieczystych strzałach. Pomyśl o tym jak o dopalaczu dla Twojej piłki. W przeciwieństwie do Speed Pocket w naszych poprzednich modelach, które były puste, tym razem jest on wypełniony polimerem który...

549 zł
Produkt dostępny z różnymi opcjami
0 Recenzja (e)

Wybuchowy i wszechstonny Srixon Z F45 Fairway Wood został skonstruowany tak by ułatwić wysoki start lotu piłki z każdej pozycji. Idealny wybór dla graczy na każdym poziomie umiejętności.

1 149 zł 1 452 zł -20%
Obniżona cena!
Wysyłka 24H
Wyprzedaż
0 Recenzja (e)

Rewelacyjny Fairway Wood z serii Classic XL. Idealny dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Większy sweet spot niż u konkurencji powoduje, że kij jest bardzo wybaczalny a prędkości piłki trafionej poza centralną częścią dalej pozostaje bardzo wysoka. *zdjęcie poglądowe.  

299 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Nowy fairway wood z rodziny XXIO Prime został zaprojektowany tak, aby promować większą prędkość główki oraz dalsze uderzenia.  Tytanowy design główki, uwzględniający nową technologię budowy lica Super TIX PLUS (lico tej samej grubości co w Driverze). Wyższe lico promuje większą prędkość piłki, dalsze uderzenia oraz większą wybaczalność.

Prosimy o kontakt z obsługą sklepu.
0 Recenzja (e)

Nowy Fairway Wood Srixon Z F65 generuje zjawisko zwane RIPPLE EFFECT, trzy innowacje działające wspólnie aby promować lepsze osiągi.   Jest to najbardziej zaawansowany i innowacyjny Fairway Wood jaki Srixon kiedykolwiek zaprojektował! Zaprojektowany by promować dalsze uderzenia i wyższy bardziej wybaczalny launch.  

1 199 zł 1 289 zł -6%
Obniżona cena!
Wysyłka 24H
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Przejdź do góry