Wózek to jeden z bardziej charakterystycznych atrybutów pola golfowego. Jednak wózek wózkowi nie równy. Jak wybrać taki sprzęt, który będzie gwarantował niezawodność na długie lata? W doborze wózka golfowego warto kierować się kompasem, który stanowią marki producentów.

Na GolfTeam.pl nie uznajemy kompromisów jeśli chodzi o jakość sprzętu, który oddajemy do dyspozycji naszych klientów. Nie inaczej jest w kategorii wózków, w której stawiamy na najlepszych.  Niemiecką technologię reprezentują serie JuStar oraz JuCad od lat dostarczające innowacyjne wózki golfowe określające standardy tej dyscypliny. Również marka Big Max tworzona przez niemiecko austriackich wizjonerów, których pojazdy słyną z intuicyjności i są niebywale kompaktowe po złożeniu znajduje się w naszej bogatej ofercie wózków. 

Ostatnim z producentów wózków golfowych dostępnych w naszym sklepie jest marka MGI , której pojazdy słyną z wytrzymałości i łatwości prowadzenia dzięki silnikom elektrycznym wbudowanym w korpus wózka. Sprawdź ofertę markowych wózków do golfa dostępnych na GolfTeam.pl i wybierz wśród nich bezawaryjnego towarzysza swoich golfowych przygód.

Marki Brak produktów w tej kategorii.

Przejdź do góry