Pozostałe

Lubisz gadżety? My również! Bez nich życie golfisty byłoby znacznie nudniejsze, pozbawione blasku i smaczku, który przecież jest jednym z wyróżników tej pięknej dyscypliny sportu. Wiedząc o tym, zadbaliśmy o to, by na wirtualnych półkach sklepu internetowego GolfTeam.pl nie zabrakło dodatków i akcesoriów, dzięki którym będziecie mogli czerpać z ...

Lubisz gadżety? My również! Bez nich życie golfisty byłoby znacznie nudniejsze, pozbawione blasku i smaczku, który przecież jest jednym z wyróżników tej pięknej dyscypliny sportu. Wiedząc o tym, zadbaliśmy o to, by na wirtualnych półkach sklepu internetowego GolfTeam.pl nie zabrakło dodatków i akcesoriów, dzięki którym będziecie mogli czerpać z golfa jeszcze więcej frajdy. W tej kategorii znajdziesz różne typy gripów SuperStroke oraz ciekawe liczniki dołków sygnowane marką Navika.

Nie zapomnieliśmy również o bardziej praktycznych urządzeniach, które z pewnością docenią ludzie pochłonięci golfem. Są wśród nich wędki do wyławiania piłek z akwenów wodnych, nakładka do wyciągania piłki z dołka, czy też szczotka do czyszczenia kijów i butów golfowych.

Posiadamy także komplet pokrowców osłaniających żelazną głowę kija, bramę do ćwiczenia puttowania, czy torbę-lodówkę na 12 pojemników, która pozwoli utrzymać chłodną temperaturę napoju nawet podczas upalnych partii golfa. Z kolei dla tych, którzy lubią schodzić z pola jako ostatni, przygotowaliśmy świecące piłki LED marki Legend, dzięki którym będziecie mogli spokojnie skończyć swoją partię nawet wtedy, gdy słońce zacznie chylić się ku zachodowi. 

Więcej

Pozostałe 

Jest 13 produktów.
0 Recenzja (e)

Licznik uderzeń Kolor: Lila

85 zł
0 Recenzja (e)

Licznik uderzeń Kolor: Pink - różowe

85 zł
0 Recenzja (e)

Licznik uderzeń Kolor: Gold

85 zł
0 Recenzja (e)

Szczotka do Twoich kijów, pozwoli utrzymać je w czystości.  Posiada rozciągliwe zapięcie, dzięki czemu jest łatwa w użyciu. Zadbaj o swoje kije już teraz.

14 zł
0 Recenzja (e)

Świetne narzędzie, dzięki któremu wygodniej wydostaniesz piłkę z dołka. Nie ma potrzeby schylać się po piłkę, wystarczy zamontować nakładkę aby stało się to wygodniejsze. Pasuje do większości Putterów o standardowych gripach.

8 zł
0 Recenzja (e)

Uratuj piłkę z opresji, wyciągnij ją ze stawu lub z innego ciężko dostępnego miejsca. Zasięg wędki to 3.65m

95 zł
0 Recenzja (e)

Uniwersalna wędka do wyciągania piłki z opresji. Piłka w wodzie? Poza zasięgiem rąk? To już nie problem z uniwersalną wędką Pride Sports Wędka długości 3.65m pozwala sięgać dalej niż dotychczas.

95 zł
0 Recenzja (e)

12-Can Cooler Bag Torba-lodówka, która pozwoli zachować niską temperaturę Twoich napojów. Mieści do 12-puszek napojów 333ml Posiada dodatkowo trzy kieszenie na akcesoria. Polecamy!

105 zł
0 Recenzja (e)

Popraw swoje putty z SKLZ Putting Gate. Te świetne narzędzie treningowe pozwoli Ci poprawić jakość swoich puttów. Dzięki swojej konstrukcji, SKLZ Putting Gate pokazuje błędy związane między innymi z źle prowadzoną główką puttera. Nadaje się do treningu na polu jak i w zamkniętym pomieszczeniu. POLECAMY!

129 zł
0 Recenzja (e)

Świecące piłki marki LEGEND. Genialne dla każdego, kto lubi jako ostatni kończyć grę na polu. Po uderzeniu piłka świeci na zielono przez 7-8 minut. Bateria wystarcza na około 36 godzin ciągłego świecenia. W paczce znajdują się 2 piłki.

60 zł
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Przejdź do góry