Akcesoria do wózków

Akcesoria do wózków golfowych to jedna z najważniejszych kategorii w naszym sklepie internetowym. Dlaczego przywiązujemy do niej aż taką wagę? Z praktyki pola golfowego wiemy, że różne akcesoria do wózków golfowych czynią z tych pojazdów wielofunkcyjne narzędzia. Odpowiednio dobrane dodatki mogą zwiększyć jego zastosowania i sprawić, że golf będ...

Akcesoria do wózków golfowych to jedna z najważniejszych kategorii w naszym sklepie internetowym. Dlaczego przywiązujemy do niej aż taką wagę? Z praktyki pola golfowego wiemy, że różne akcesoria do wózków golfowych czynią z tych pojazdów wielofunkcyjne narzędzia. Odpowiednio dobrane dodatki mogą zwiększyć jego zastosowania i sprawić, że golf będzie dawał Ci jeszcze więcej frajdy niż zwykle.

Na GolfTeam.pl znajdziesz przede wszystkim akcesoria marki Clicgear. Jest wśród nich wszystko, co może przydać się na polu golfowym: uchwyt na parasolkę, uchwyt na kubek, pokrowiec na dodatkowy sprzęt, klips na piłki golfowe, uchwyt na montowanie większych toreb tourowych na wózkach. Na tym nie koniec. W naszym sklepie znajdziesz też osłonę przeciwdeszczową, uchwyt na cygaro, mocowanie na GPSa oraz zegarek sportowy, rękawiczki zimowe, szczotkę do butów, osłonę na koła oraz krzesełko dla golfistów spragnionych chwili odpoczynku. Posiadamy również torby izolujące chroniące zimne napoje przed wysokimi temperaturami. Asortyment uzupełnia pokrowiec przeciwdeszczowy marki JuCad. 

Więcej

Akcesoria do wózków 

Jest 19 produktów.
0 Recenzja (e)

Torba chłodnicza do wózka  PASUJE DO WÓZKÓW CLICGEAR 1.0, 2.0 3.0 i 3.5+

220 zł
0 Recenzja (e)

Krzesełko do wózka Clicgear 3.5+

249 zł
0 Recenzja (e)

Clicgear pokrowiec na koła

66 zł
0 Recenzja (e)

Szczotka do wózka Clicgear

44 zł
0 Recenzja (e)

Regulowany uchwyt do parasola. Pasuje do wszystkich modelów wózka Clicgear 1.0, 2.0, 3.0, 3.5+ i Rovic.

132 zł
0 Recenzja (e)

Torba do przechowywania

110 zł
0 Recenzja (e)

Rękawice zimowe do wózka

129 zł
0 Recenzja (e)

 Uchwyt na kubek lub butelkę Pasuje do wszystkich modelów wózków Clicgear 1.0, 2.0, 3.0 i 3.5+

44 zł
0 Recenzja (e)

Torba podróżna na wózek. Pasuje do wszystkich wózków 1.0, 2.0, 3.0 i 3.5+

259 zł
0 Recenzja (e)

Folia przeciwdeściowa Kolory czarny czerwony srebrny

129 zł
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Przejdź do góry