Grip golfowy


Grip to integralna cześć kija golfowego, kluczowa z punktu widzenia całego procesu uderzenia. Uchwyt (grip) to górna część sprzętu, za którą zawodnik trzyma swój kij dokonując uderzenia. Gumowy lub skórzany grip powinien idealnie leżeć w rękach gracza i tworzyć zgrany zespół z dłońmi i rękawiczką golfisty. Kwestia dobrania odpowiedniego gripu i jego ewentualnej wymiany wymaga stosownego doświadczenia. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, to być może warto zminimalizować ryzyko i poradzić się fachowców ze sklepu GolfTeam.pl. W naszym serwisie dysponujemy sprowadzonymi częściami zamiennymi do kijów golfowych, które szybko pozwolą Ci osiągnąć najwyższy pułap formy. Naszym klientom oferujemy również usługi wymiany gripu i pozostałych części kija golfowego.

W obliczu konieczności wymiany gripu rekomendujemy produkty wyspecjalizowanych w tej dziedzinie marek: SuperStroke, Champ, Winn, Balck Widow, Lamkin oraz Golf Pride. Sprawdź markowe gripy do kijów golfowych dostępne na GolfTeam.pl i dobierz uchwyt adekwatny do Twoich możliwości i potrzeb. 

Sprawdź inne akcesoria do golfa.

Gripy Jest 7 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
0 Recenzja (e)

Kolor Czarny

159 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Genialny grip z serii SLIM. Model 3.0  REWELACYJNY grip, polecamy! Kolor: zielony

159 zł
Wysyłka 24H
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Genialny grip z serii MIDNIGHT MID SLIM. Model 2.0  REWELACYJNY grip, polecamy! Kolor: srebrno czarny

159 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Genialny grip z serii MID SLIM. Model 2.0 z dodatkowym 50 gramowym ciężarkiem 'CounterCore' który pozwala lepiej wyczuwać uderzenia. Ciężarek można wysuwać przez co każdy gracz ma możliwość dostosowania przeciwwagi do swoich potrzeb. REWELACYJNY grip, polecamy! Kolor: niebieski

199 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Rewelacyjny Grip marki SuperStroke Model SQUARE, nowość z roku 2015. Unikalny kształt o przekroju zbliżonym powierzchnią do kwadratu. Daje świetny feedback podczas puttowania.  

159 zł
Wysyłka 24H
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Przejdź do góry