Skarpetki

Skarpetki golfistki pozwalają jej stopom wygodnie mościć się w bucie podczas długich dystansów, które przychodzi niejednokrotnie pokonywać jej na polu golfowym. Właściwie dobrana skarpeta pozwala chronić skórę stopy zapobiegając nieprzyjemnym otarciom, co umożliwiają jej specjalnie skonstruowane szwy oraz wzmocnienia w newralgicznych częściach s...

Skarpetki golfistki pozwalają jej stopom wygodnie mościć się w bucie podczas długich dystansów, które przychodzi niejednokrotnie pokonywać jej na polu golfowym. Właściwie dobrana skarpeta pozwala chronić skórę stopy zapobiegając nieprzyjemnym otarciom, co umożliwiają jej specjalnie skonstruowane szwy oraz wzmocnienia w newralgicznych częściach stopy. Środkowy ściągacz zapobiega nieplanowanym przesunięciom skarpety w trakcie wysiłku.

Ważnym zadaniem skarpetek do golfa jest również oddychalność. Uszyte ze specjalnych, syntetycznych i szybkoschnących tkanin skarpetki pozwalają skórze stopy oddychać z łatwością oddając ciepło i wilgoć na zewnątrz tkaniny. Dodatkowo skarpetka elegancko prezentuje się w bucie dopełniając strój golfistki.

Wybierz GolfTeam.pl i ubierz się od stóp do głów. 

Więcej

Skarpetki 

Jest 1 produkt.
0 Recenzja (e)

Idealny dodatek to butów ECCO. Miękkie, wygodne i zaprojektowane tak aby zapewnić Ci świeżą i suchą stopę przez całą rundę. Twoje stopy podziękują Ci za ten zakup!

59 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Przejdź do góry