Headcovery

Po co brać życie zbyt serio? Chwytaj okazję i każdą chwilę traktuj jak prezent od losu. Także w golfie jest miejsce na dobrą zabawę i puszczenie oka do konwencji i tradycji stojących za tą piękną dyscypliną sportu. Obiegowy wizerunek golfisty to elegancki biznesmen w średnim wieku dzielący czas między biznes i pasje. To oczywiście duże uproszcze...

Po co brać życie zbyt serio? Chwytaj okazję i każdą chwilę traktuj jak prezent od losu. Także w golfie jest miejsce na dobrą zabawę i puszczenie oka do konwencji i tradycji stojących za tą piękną dyscypliną sportu. Obiegowy wizerunek golfisty to elegancki biznesmen w średnim wieku dzielący czas między biznes i pasje. To oczywiście duże uproszczenie sprzyjające stereotypom. W rzeczywistości w golfa grają osoby w różnym wieku i usposobieniu, zajmujące się w życiu różnymi rzeczami i z pewnością takie, które mają do siebie duży dystans. Najlepszym dowodem na to ostanie są zabawne pokrowce na kije do golfa, które znajdziesz na GolfTeam.pl. Inspirowane motywami zwierzęcymi i filmowymi (np. Star Wars) pokrowce na kije nadają kolorytu Twojemu sprzętowi i będą pierwszym krokiem do zerwania ze stereotypami. Ale wrażenie estetyczne nie jest jedyną funkcją headcoverów. Produkty w tej kategorii chronią głowę kija i pozwalają jej przedłużyć żywotność.

Sprawdź ofertę headcoverów w naszym sklepie internetowym i zyskaj podwójnie: ochronę sprzętu i wyrazisty wyznacznik Twojego wizerunku. 

Więcej

Headcovery 

Jest 7 produktów.
0 Recenzja (e)

Pokrowiec na kij Pupa Świnki

59 zł
0 Recenzja (e)

Pokrowiec na kij Pupa Krowy

59 zł
0 Recenzja (e)

Pokrowiec na kij Pupa Orła

59 zł
0 Recenzja (e)

Pokrowiec na kij Niedźwiedzia Łapa

59 zł
0 Recenzja (e)

Pokrowiec na kij Butelka Szampana

59 zł
0 Recenzja (e)

Pokrowiec na kij Banan

54 zł
0 Recenzja (e)

LEGEND NEOPRENE IRON COVER. Zestaw pokrowców na żelaza. Składa się z 9 sztuk na żelaza od 3 do SW.  

59 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Przejdź do góry