Kije golfowe Titleist - najwyższa jakość

Kije do golfa Titleist to propozycje zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. W ofercie sklepu Golfteam znajdziesz wiele rodzajów kijów do golfa: driver, wedge, fairway. Aerodynamiczne kształty pozwolą osiągnąć lepsze wyniki podczas gry.

Sprawdź również piłki golfowe marki Titleist.

Titleist Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
0 Recenzja (e)

Umiarkowana prędkość swingu, spotkaj się z maksymalną wydajnością. Titleist TSR1 Driver dzięki niesamowitej lekkiej konfiguracji i ulepszonej aerodynamice ułatwia generowanie większej prędkości. Nowa konstrukcja Multi-Plateau Variable Face Thickness optymalizuje prędkość piłki na całej powierzchni lica.

2 855 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Driver Titleist TSR2 jest odchudzony i wzmocniony. Dla graczy, którzy kontaktują się całą powierzchnią lica, łączy on naszą najbardziej znaczącą zmianę CG z nową konstrukcją Multi-Plateau o zmiennej grubości lica, aby zwiększyć prędkość na całej powierzchni. Wszystko to w czystym, wyrafinowanym kształcie, który wzbudza całkowite zaufanie gracza.

2 855 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

PRECYZYJNIE DOSTROJONA PRĘDKOŚĆ I ODLEGŁOŚĆJeśli jesteś graczem o stałym miejscu uderzenia, to driver Titleist TSR3 jest twoją przepustką do maksymalnej wydajności gry. Nowa technologia Speed Ring Face tworzy skupiony punkt czystej prędkości, który może być precyzyjnie dostrojony do punktu kontaktu.

2 855 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

NAJLEPSZY DRIVER O NISKIM SPINIEJeśli nadmiar spinu jest wrogiem, driver Titleist TSR4 jest odpowiedzią. Oferuje dwa różne ustawienia redukcji spinów, ulepszoną aerodynamikę i naszą nową konstrukcję Multi-Plateau Variable Face Thickness - wszystko to w kompaktowym, 430-centymetrowym kształcie preferowanym przez graczy.

2 855 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Przejdź do góry