Paski

Wśród licznych atrybutów golfistki paski zajmują specjalne miejsce. Ich podwójna rola sprawia, że znaczenie tego niepozornego elementu garderoby gwałtownie wzrasta. Pasek do spodni dla golfistki z jednej strony podtrzymuje spodnie gwarantując kobiecie pewność siebie w każdym zagraniu. Z drugiej, pełni również rolę efektywnego ozdobnika i trafneg...

Wśród licznych atrybutów golfistki paski zajmują specjalne miejsce. Ich podwójna rola sprawia, że znaczenie tego niepozornego elementu garderoby gwałtownie wzrasta. Pasek do spodni dla golfistki z jednej strony podtrzymuje spodnie gwarantując kobiecie pewność siebie w każdym zagraniu. Z drugiej, pełni również rolę efektywnego ozdobnika i trafnego podsumowania kompozycji ubraniowej. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć kilku modeli pasków, które świetnie podkreślą Twój kunszt na murawie i poza nią.

Za jakość skórzanych pasków dla golfistek odpowiadają marki Alberto Gurtel oraz Ecco. Najwyższej próby naturalna skóra została idealnie skomponowana z metalowymi klamrami, a wszystko to wykończone w kobiecych kolorach. Dzięki paskom dla golfistek każda lady z łatwością podkreśli swoje atuty, nie tylko te golfowe. Dostępne na GolfTeam.pl kapitalnie sprawdzą się bowiem nie tylko w trakcie partii golfa, ale również w codziennych stylizacjach. 

Więcej

Paski 

Jest 2 produktów.
0 Recenzja (e)

   

229 zł
Wysyłka 24H
0 Recenzja (e)

Kolor różowo-biały

229 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Przejdź do góry