Bluzki

Czym jest golf w damskim wydaniu? To przede wszystkim sport, ale także okazja do pokazania się w ciekawej stylizacji. Każda z pań chce się dobrze prezentować niezależnie od okoliczności. Dzięki bluzkom dla golfistek marki Abacus zabłyśniesz na polu i w klubie golfowym. Produkty sygnowane logo Abacus to biały kruk wśród sprzętu dla golfistów, mar...

Czym jest golf w damskim wydaniu? To przede wszystkim sport, ale także okazja do pokazania się w ciekawej stylizacji. Każda z pań chce się dobrze prezentować niezależnie od okoliczności. Dzięki bluzkom dla golfistek marki Abacus zabłyśniesz na polu i w klubie golfowym. Produkty sygnowane logo Abacus to biały kruk wśród sprzętu dla golfistów, marka, która jednoznacznie określa ludzi z pasją zmierzających do osiemnastego dołka. Ubrań marki Abacus nie mogło oczywiście zabraknąć w sklepie dla golfistów z prawdziwego zdarzenia, jakim jest GolfTeam.pl.

Bluzki dla golfistek Abacus zostały uszyte z wyjątkową precyzją i wykorzystaniem materiałów najwyższej klasy. Umiarkowanie dopasowany krój, wycięcie umiejętnie podkreślające dekolt i krótkie rękawki typu Cupsleeve sprawiają, że każda z Was poczuje się w niej doskonale. Przepuszczające ciepło materiały gwarantują świetną termoregulację pozwalającą zachować komfort i pewność siebie w każdym zagraniu. Sprawdź bluzki dla golfistek Abacus i przekonaj się, że również na polu golfowym możesz wyglądać olśniewająco.

Więcej

Bluzki 

Jest 7 produktów.
0 Recenzja (e)

370 zł 529 zł -30% -30%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

370 zł 529 zł -30% -30%
Obniżona cena!
Produkt dostępny z różnymi opcjami
0 Recenzja (e)

370 zł 529 zł -30% -30%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Przejdź do góry