Szczotki do czyszczenia kijów golfowych to jeden podstawowych elementów wyposażenia torby każdego golfisty. Sztotka do kijów golfowych niezwykle ułatwi życie każdemu golfiście, a dodatkowo pomoże poprawić Twoje osiągi. Najlepsze szczotki powinny składać się z dwóch elementów. Pierwszy z nich to część metalowa służąca do czyszczenia irornów, a druga wykonana z tworzywa sztucznego, np. nylonu do czyszczenia delikatniejszych kijów, czyli hybryd, woodów i drivera. Szczotka golfowa to również idealny pomysł na prezent dla golfisty. To element wyposażenia golfowego, który należy regularnie wymieniać, przez co szcotka sprawdzi się jako prezent golfowy. 

Szczotki Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

30 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Szczotka do kijów golfowych Pride Sport CLUB BRUSH, to szczotka posiadająca dwa elementy czyszczące kije, pierwszy z nich to część metalowa do irodnów, a druga wykonana z tworzywa sztucznego do czyszczenia woodów. Szczotka pomoże w utrzymaniu kijów w czystości, co jest niezwykle ważne aby kije służyły przez lata, a dodatkowo poprawi Twoje osiągi. 

39 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szczotka z silnym włosiem do czyszczenia rowków i butów, o wielu zastosowaniach i funkcjach, doskonale wpasowuje się do serii akcesoriów Clicgear. 

44 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Przejdź do góry