Szczotki do czyszczenia kijów golfowych to jeden podstawowych elementów wyposażenia torby każdego golfisty. Sztotka do kijów golfowych niezwykle ułatwi życie każdemu golfiście, a dodatkowo pomoże poprawić Twoje osiągi. Najlepsze szczotki powinny składać się z dwóch elementów. Pierwszy z nich to część metalowa służąca do czyszczenia irornów, a druga wykonana z tworzywa sztucznego, np. nylonu do czyszczenia delikatniejszych kijów, czyli hybryd, woodów i drivera. Szczotka golfowa to również idealny pomysł na prezent dla golfisty. To element wyposażenia golfowego, który należy regularnie wymieniać, przez co szcotka sprawdzi się jako prezent golfowy. 

Szczotki Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
0 Recenzja (e)

Szczotka do kijów golfowych Pride Sport CLUB BRUSH, to szczotka posiadająca dwa elementy czyszczące kije, pierwszy z nich to część metalowa do irodnów, a druga wykonana z tworzywa sztucznego do czyszczenia woodów. Szczotka pomoże w utrzymaniu kijów w czystości, co jest niezwykle ważne aby kije służyły przez lata, a dodatkowo poprawi Twoje osiągi. 

31 zł 39 zł -20% -20%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzja (e)

Szczotka do kijów golfowych CHAMP DUAL BRUSH, to szczotka posiadająca dwa elementy czyszczące kije, pierwszy z nich to część metalowa do irodnów, a druga wykonana z tworzywa sztucznego do czyszczenia woodów. Szczotka pomoże w utrzymaniu kijów w czystości, co jest niezwykle ważne aby kije służyły przez lata, a dodatkowo poprawi Twoje osiągi. Szczotka...

39 zł 49 zł -20% -20%
Obniżona cena!
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Przejdź do góry