MGI ZIP Ai Navigator GPS+ • elektryczny wózek golfowy

AINAV-G-B

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

10 500 zł

Nowy MGI Ai Navigator GPS+ został zaprojektowany ze zintegrowanym systemem GPS wbudowanym w super czuły 4-calowy kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który połączy Cię z ponad 40 000 pól golfowych na całym świecie.

Zintegrowany system GPS o wysokiej wydajności zapewnia szybkie i dokładne odległości do wszystkich części pola golfowego. Ten wyraźny widok dołka zostanie dodatkowo wzmocniony przez bezpłatną interaktywną aplikację MGI. Aplikacja zawiera mapy, punktację i może być podręcznym urządzeniem MGI Sureshot, które można zabrać ze sobą wszędzie. Po podłączeniu przez Bluetooth będziesz otrzymywać powiadomienia z telefonu na ekran Ai Navigator GPS+, powiadamiając o SMS-ach, e-mailach i połączeniach przychodzących.

MGI Ai Navigator GPS+ jest również wyposażony w znany na całym świecie, w pełni kierunkowy ręczny pilot zdalnego sterowania MGI, który może być używany z odległości ponad 100 metrów, umożliwiając łatwe chodzenie po trasie. Dzięki opatentowanej technologii żyroskopowej MGI Ai Navigator GPS+ pozostanie na torze w każdym terenie.

Aplikacja MGI jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

 

MGI Ai Navigator GPS+ opiera się na renomowanym, w pełni kierunkowym, ręcznym pilocie zdalnego sterowania MGI, z nową technologią i uderzająco nowoczesnym wyglądem.

Nowy MGI Ai Navigator GPS+ został zaprojektowany ze zintegrowanym systemem GPS wbudowanym w super czuły, 4-calowy kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, który połączy Cię z ponad 40 000 pól golfowych na całym świecie.

Tryb ręczny pozwala użytkownikowi chodzić za caddym jak za tradycyjnym wózkiem bez potrzeby korzystania z baterii.

Topbox pozwala użytkownikom na zmianę kontroli prędkości do pożądanego tempa chodzenia bez potrzeby korzystania z pilota zdalnego sterowania.

Opatentowana technologia Gyroscope Straight Tracker utrzymuje wózek na torze w każdym terenie.

Ai Navigator GPS+ jest objęty 3-letnią gwarancją producenta.

 

Port ładowania USB
Regulowany ergonomiczny uchwyt w kształcie litery T i podparcie torby
Składany zamek błyskawiczny
Konstrukcja z pięcioma kołami
Zaawansowany system akumulatorów litowych Click & Go
Szybko zwalniane tylne koła z bieżnikiem All Terrain

Napisz recenzję

MGI ZIP Ai Navigator GPS+ • elektryczny wózek golfowy

MGI ZIP Ai Navigator GPS+ • elektryczny wózek golfowy

Podobne produkty

Przejdź do góry