XXIO 10 Fairway Wood

Nowy

1 413 zł

-30%

2 019 zł

Nowe XXIO X Fairway woods reprezentują następną generację technologii XXIO Fairway woods. Elegancki nowy wygląd i konstrukcja sprawiają, że te Fairway Woods są najłatwiejsze i najdłuższe w historii XXIO. Cechy konstrukcyjne, takie jak nowo zaprojektowana podeszwa, płytszy zakrzywiony korpus i technologia True Focus Impact, pomagają golfistom częściej trafiać w sweet spot.

 

Kluczowe cechy woodów XXIO X Fairway

Niższy CG sprzyja wysokiemu startowi i niskiemu spinowi dla wyższego i dłuższego lotu

Nowo ukształtowana podeszwa, tworząca płaską powierzchnię od pięty do palców, płytka sekcja tylna i krótszy o 3 mm hosel dla głębszego i niższego CG.

"Lightweight Crown", nowo opracowana lżejsza i cieńsza korona, tworzy optymalną lokalizację CG dla wyższego startu, gorętszej walki byków i większej wybaczalności.

"Power Wave Structure" to podeszwa z cieńszą częścią środkową i grubszym obszarem otaczającym, co zapewnia wyższą prędkość piłki i więcej MOI w nowych fairway woodach XXIO X.

Oprócz tych nowych technologii i ulepszeń, mniejsza główka zapewnia przyjemniejszy wygląd przy adresie, aby promować większą pewność siebie, dłuższe przenoszenie i większy lot. Najdłuższe fairway woods w historii XXIO.

 

Napisz recenzję

XXIO 10 Fairway Wood

XXIO 10 Fairway Wood

Podobne produkty

Przejdź do góry