DEMO • Fairway Wood PING G410 SFT

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 000 zł

-375 zł

1 375 zł

 KIJ DEMO SPECYFIKACJA:

OCENA: 4

STAN: UŻYWANY (widoczne zarysowania)

LOFT: 16.0 (#3)

RĘKA: DLA PRAWORĘCZNYCH GRACZY

SHAFT: MOŻLIWOŚĆ WYBORU FLEXU I WAGI 

 

 

 

Model SFT linii woodów fairwayowych G410 jest obciążony bardziej po stornie heel, ma lżejszy swing weight aby łatwiej było domknąć główkę i wyeliminować strzały typu fade i slice. Główki są trochę większe w porównaniu do zwykłych woodów G410 co zapewnia jeszcze większe MOI oraz posiadają wyższy kąt loft o 1.5°, aby podnieść trajektorię lotu. Kute lico ze stali maraging zwiększa prędkość piłki, a tym samym dystans. Nowy lekki ośmiopozycyjny sleeve oferujący większe pole manewru kątem loft (+/- 1.5°) i kątem lie.

 

Duży profil

Główki są trochę większe w porównaniu do zwykłych woodów G410 co zapewnia jeszcze większe MOI oraz posiadają wyższy kąt loft o 1.5°, aby podnieść trajektorię lotu. Wizualnie lico jest dokładnie prostopadłe do celu przy adresowaniu. Dzięki temu cała główka zwiększa pewność siebie przy każdym strzale.

 

Środek ciężkości zrównany z linią Force Line

Niski i odsunięty w tył główki środek ciężkości jest delikatnie przesunięty do przodu względem tego z modelu G400 aby zwiększyć prędkość piłki i zmaksymalizować stabilność główki dla wybaczalności. Szczególnie przy kontakcie w górnej części główki piłka ma przekazaną większą prędkość i leci z mniejszym spinem co zapewnia długi i penetrujący strzał.

 

Wolframowy ciężarek i kute lico

Wysokiej gęstości wolframowy ciężarek jest ekstremalni odsunięta na obwodzie główki zapewniając stabilność i wybaczalność. Lico wykonane ze stali maraging C300 (jednego z najtwardszych stopów na świecie) i ekstremalnie cienki zapewnia większe ugięcie co zwiększa prędkość piłki, wysokość strzału i dystans.

 

8-pozycyjny hosel

Technologia Trajectory Tuning 2.0 w driverze G410 to ultra lekki aerodynamiczny hosel zapewniający możliwość zmiany kata kija aby precyzyjnie dostosować trajektorie strzałów. Zmiana kata lica w zakresie +/- 1.5° oraz dodatkowo aż do 3° regulacji kąta lie.

 

 

 

Napisz recenzję

DEMO • Fairway Wood PING G410 SFT

DEMO • Fairway Wood PING G410 SFT

Podobne produkty

Przejdź do góry