Fairway Wood PING G410 LST

Nowy

1 375 zł

Mniejsza główka posiada środek ciężkości trochę niżej i bliżej lica niż standardowa główka nadając piłce mniej spinu co daje dłuższe strzały, które nadal łatwo ponieść do góry, same plusy dla szybkich swingów generujących wysoki spin. Kute lico ze stali maraging zwiększa prędkość piłki, a tym samym dystans. Nowy lekki ośmiopozycyjny sleeve oferujący większe pole manewru kątem loft (+/- 1.5°) i kątem lie.

Mały profil

Mniejsza główka ma zoptymalizowaną pozycję środka ciężkości i płytkie lico co pomaga podnieść piłkę z każdej pozycji zmniejszą wsteczna rotacją zapewniając maksymalny dystans dla szybkich swingów generujących dużo spinu.

 

Środek ciężkości zrównany z linią Force Line

Niski i odsunięty w tył główki środek ciężkości jest delikatnie przesunięty do przodu względem tego z modelu G400 aby zwiększyć prędkość piłki i zmaksymalizować stabilność główki dla wybaczalności. Szczególnie przy kontakcie w górnej części główki piłka ma przekazaną większą prędkość i leci z mniejszym spinem co zapewnia długi i penetrujący strzał.

 

Wolframowy ciężarek i kute lico

Wysokiej gęstości wolframowy ciężarek jest ekstremalni odsunięta na obwodzie główki zapewniając stabilność i wybaczalność. Lico wykonane ze stali maraging C300 (jednego z najtwardszych stopów na świecie) i ekstremalnie cienki zapewnia większe ugięcie co zwiększa prędkość piłki, wysokość strzału i dystans.

 

8-pozycyjny hosel

Technologia Trajectory Tuning 2.0 w driverze G410 to ultra lekki aerodynamiczny hosel zapewniający możliwość zmiany kata kija aby precyzyjnie dostosować trajektorie strzałów. Zmiana kata lica w zakresie +/- 1.5° oraz dodatkowo aż do 3° regulacji kąta lie.

Napisz recenzję

Fairway Wood PING G410 LST

Fairway Wood PING G410 LST

Podobne produkty

Przejdź do góry