TaylorMade M6 D-Type Fairway

Nowy

PRE-ORDER

Nowy fairway wood M6 Steel with a Twist

1 299 zł

STWORZONY BY KAŻDY BYŁ SZYBSZY

Po raz pierwszy w historii technologia Twist Face znalazła się w woodach fairway-owych. Zacznij przechylać szalę osiągając dołki par 5 w dwóch uderzeniach. Dystans jeszcze nigdy nie był tak prosty.

 

TWIST FACE™

- Rewolucyjne wygięcie lica koryguje ustawienie główki przy nietrafionych strzałach. Wszystko by uzyskać mniej bocznego spinu i zapewnić prostsze uderzenia.

- Unikalna geometria Twist Face jest specjalnie dostosowana, aby współpracować z inercyjnymi właściwościami główki fairway wood-a M6.

- Zastosowany po raz pierwszy w woodach fairway-owych Twist Face pomaga zwiększyć dystans i poprawić celność wszystkich strzałów, zarówno z tee jak i z ziemi.

 

MULTI-MATERIAL CONSTRUCTION

- Nowy profil główki z wyższym licem i większą carbonową górną częścią zapewnia optymalne połączenie dystansu i łatwości trafienia.

- Pozostawiona w główce masa jest głównie zlokalizowana nisko w główce, aby zoptymalizować środek ciężkości i zapewnić wysokie MOI.

 

ADVANCED SPEED POCKET™ DESIGN

- Poprawione żłobienie zapewnia dodatkową elastyczność, a tym samym zwiększa obszar maksymalnego COR. To wszystko przekłada się na dodatkową prędkość piłki szczególnie przy trafieniu nisko na licu.

- Nowy slot jest jeszcze równiej wypełniony, aby poprawić interakcję z ziemią.

DRAW-BIASED DESIGN

- Zmieniony kształt malowania oraz zmodyfikowany środek ciężkości pozwalają łatwiej uzyskać tendencje do draw.

Napisz recenzję

TaylorMade M6 D-Type Fairway

TaylorMade M6 D-Type Fairway

PRE-ORDER

Nowy fairway wood M6 Steel with a Twist

Podobne produkty

Przejdź do góry