Wedge Titleist Vokey SM8

Nowy

Wielkie przesunięcie w przód. Nowe Wedge Vokey SM8 to wyżyny innowacji. Świetna krótka gra to kombinacja kontroli dystansu, wszechstronności uderzeń i kontroli spinu, Bob Vokey wraz z zespołem zaprojektował nowe Wedge SM8 tak by poprawić wszystkie te aspekty.

799 zł

Poprawiona kontrola dystansu i trajektorii

Zaprezentowane w modelu SM6, dopracowane w SM7 i stworzony na nowo w SM8 technologia przesuwania środka ciężkości pomaga precyzyjnie dopasować jego pozycję do danego kąta kija. W przypadku SM8 środek ciężkości został przesunięty tak do przodu, że jego pozycja jest poza fizyczną częścią główki. Dzięki temu uzyskano wyższe MOI, a co za tym idzie poprawiono odczucie z uderzenia i sprawiono, że główka łatwiej wraca do pozycji square.

 

 

SM8 GRINDS: serce i dusza wszechstronnego wedge’a

Twój swing jest unikalny i wymaga unikalnego wedge’a. Mistrz Bob Vokey spędził lata tworząc i poprawiając kształt dolnej części kija sole na Tourze. Dzięki temu golfiści z każdym poziomem umiejętności i z dowolną techniką znajdą perfekcyjny wedge w śród SM8.

 

Maksymalny spin = maksymalna kontrola

Rowki Wedge SM8 są wycięte na kranicy tolerancji i obostrzeń R&N i USGA tak by zapewnić maksymalny spin i kontrolę uderzeń. Każdy rowek, na każdej główce jest poddany inspekcji, aby zweryfikować jego legalność zgodnie ze ograniczeniami. Dzięki dodatkowemu procesowi podgrzewania lica w końcowym etapie produkcji są jeszcze bardziej wytrzymałe na zarysowania i zniszczenia co wydłuża żywotność wedge’a.

 

F grind – Wszechstronny sole idealny do pełnych strzałów i dla osób preferujących tradycyjny sole wedge’a. Używa go Justin Thomas, Ian Poulter, Charlie Hoffman i wielu innych

 

M grind – ulubiony kształt Boba Vokey’a, najbardziej wszechstronny kształt pozwalający bez przeszkód otwierać główkę wokół greenu. Idealny dla graczy o płytkim typem swingu. Używa go Charle Howell III, Patrik Cantlay, Cam Smith i wielu innych.

 

S grind – pełny sole ze zwężoną tylną częścią. Świetnie sprawdza się przy neutralnym i twardym gruncie oraz dla osób lubiących chippować z główką prostopadle do celu. Używa go Jordan Spieth, Adam Scott, Lanto Griffin i wielu innych.

 

D grind – wszechstronny sole podobny do M grind z dodaną wybaczalnoscia dzięki wyższemu mierzonemu katowi bounce. Idealny dla osób ze stromym swingiem i lubiącym otwierać główkę wokół greenu.

 

K grind – sole z najwyższym dostępnym bounce to perfekcyjny kij do wychodzenia z bunkrów. Szeroki pełny sole z wysokim bounce i zakrzywieniem od przedniej do tylnej krawędzi oraz od heel do toe. Świetny wybór dla osób mających problez z wychodzeniem z bunkrów oraz grających z gęstego rough. Używa go Justin Thomas, Adam Scott, Webb Simpson i wielu innych.

 

L grind – najniższy bounce ze wszystkich dostępnych opcji. Dodatkowo w części heel, toe oraz tylna krawędź została wyszlifowana, aby jeszcze bardziej zwiększyć wszechstronność i możliwość otwierania główki wokół greenu. L grind jest perfekcyjny przy bardzo twardym podłożu i został zaprojektowany dla bardzo precyzyjnych graczy posiadających pełna kontrolę nad kontaktem, którzy szukają maksymalnej wszechstronności. Używa go Jimmy Walker, JT Poston i wielu innych.

Napisz recenzję

Wedge Titleist Vokey SM8

Wedge Titleist Vokey SM8

Wielkie przesunięcie w przód. Nowe Wedge Vokey SM8 to wyżyny innowacji. Świetna krótka gra to kombinacja kontroli dystansu, wszechstronności uderzeń i kontroli spinu, Bob Vokey wraz z zespołem zaprojektował nowe Wedge SM8 tak by poprawić wszystkie te aspekty.

Podobne produkty

Przejdź do góry