Wedge TaylorMade Milled Grind Antique Bronze

Nowy

NOWY ZNAK PRECYZJI

799 zł

Nowy brązowy kolor wedge’y dodaje solidności i agresji przy adresie w wedge’u, który zapewnia maksymalną możliwą precyzję.

Zbierając inspiracje od najlepszych graczy na świecie powstały wedge Milled Grind (MG). Użycie zaawansowanej technologii wycinania zapewnia precyzję wykonania całej geometrii dolnej części kija i  przedniej krawędzi. W rezultacie otrzymujemy precyzyjnie wykonany grind na każdym wedge’u co zapewnia optymalną i powtarzalną interakcję z ziemią.

Wedge’e, które są wykańczane ręcznie są narażone na odchylenia w kształcie dolnej części, szczególnie gdy są wytwarzane masowo. Milled Grind zapewnia precyzję tam gdzie jest to najważniejsze. Wykorzystując doświadczenie z Tour’u stworzyliśmy trzy unikalne kształty dla wszystkich typów swingu i warunków ziemi.

Znalezienie idealnej geometrii było najważniejszym zadaniem  w trakcie tworzenia nowych wedge’y TaylorMade gdzie inżynierowie oparli się na doświadczeniach zawodowców z Tour’u. Aby stworzyć idealne połączenie przedniej krawędzi i kształtu dolnej krawędzi każda główka jest indywidualnie wycinana co zapewnia najwyższa precyzję. Niski efektywny bounce (LB) zapewnia najmniejsze tarcie przy kontakcie z ziemią, standardowy bounce (SB) daje średni opór przy kontakcie z ziemią, natomiast wysoki bounce (HB) ma szerszy kształt dolnej części i daje największy opór.

Wedge’e Milled Grind są również przykładem głębszego wiercenia i mocowania shaftu. Poprzednie wedge’e miały otwór na shaft głębokości 1 cala, nowe mają 1,5 cala. Dodatkowe 0,5cala to Precision Weight Port, który jest wypełniony miękkim czerwonym polimerem. Jest on widoczny w części heel każdego kija. Ten zabieg zapewnia lepsze mocowanie shaftu w główce, a dodatkowo usunięta waga została przeniesiona do centralnej części główki. Dzięki temu pozycja środka ciężkości główki jest w idealnej pozycji aby zapewnić bardziej solidne odczucie z uderzenia i zwiększyć wybaczalność.

Nowa, poprawiona konfiguracja rowków została naniesiona na każdy nowy wedge. Główki zostały wykonane z miękkiej stali węglowej 8620, która zapewnia najlepszą precyzję, balans i odczucie jakie kiedykolwiek zawarł w wedge’u TaylorMade.

  

  

  

Napisz recenzję

Wedge TaylorMade Milled Grind Antique Bronze

Wedge TaylorMade Milled Grind Antique Bronze

NOWY ZNAK PRECYZJI

Podobne produkty

Przejdź do góry