Torba golfowa

Nowy

Lekka i wytrzymała torba Hoofer Lite

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE. Prosimy o kontakt ze sprzedawcą: 
tel. 730 735 333, 534 612 717

839 zł

Torba Hoofer Lite to lekka i wytrzymała torba z nowymi szelkami na ramiona. Dzięki nowemu połączeniu paska wkładanie i zdejmowanie jest jeszcze łatwiejsze. System SensorCool wraz z poduszką pod biodro pozwala nosić ją wygodnie na plecech. Cztery komory na kije i siedem kieszeni zapewnia wystarczającą ilość iejsca na wszystko co jest Ci potrzebne w trakcie gry.

 

Sztywne 4-komory na kije

Górna część torby posiada sztywne cztery przestronne komory na kije. Wzmocniona rama z polipropylenu i niezginające się ścianki zapewniają trwałość na lata.

 

Regulowane paski do noszenia

Dopasuj swoją torbę do Siebie dzięki regulacji z przodu pasków. W połączeniu z technologią SensorCool można nosić torbę zarówno na jednym ramieniu jak i na obu zapewniając idealne rozłożenie ciężaru.

 

Nowe Łączenie pasków

Nowe łączenie pasków sprawia, że wkładanie i ściąganie torby jest proste i płynne. Ergonomiczny kształt współpracuje z regulowanymi paskami zapewniając uczucie lekkości i równowagi.

 

Kieszeń na butelkę z wodą lub bidon

Twój bidon jest zawsze pod ręką podczas rundy. Znajduje się w dolnej części torby dzięki czemu możesz nawodnić się podczas chodzenia.

 

Amortyzacja dla bioder

Dodatkową wygodę i łatwość noszenie torby Hoofer Lite zapewnia duża amortyzowana podkładka pod biodra, która zapewnia równomiernie rozłożenie ciężaru torby w trakcie rundy.

Napisz recenzję

Torba golfowa

Torba golfowa

Lekka i wytrzymała torba Hoofer Lite

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE. Prosimy o kontakt ze sprzedawcą: 
tel. 730 735 333, 534 612 717

Podobne produkty

Przejdź do góry