Srixon ZX5 Mk II LS Driver

Nowy

Driver ZX5 LS Mk II wykorzystuje przesuniętą do przodu podeszwę, aby zredukować obrót przy długiej grze - idealny dla graczy z agresywną prędkością zamachu. ZX5 LS Mk II posiada tę samą dużą stopę i spłaszczony kształt, co ZX5 Mk II, wraz z regulowaną tuleją hosel do wybierania kąta nachylenia lica.

2 819 zł

 

PRZENIESIENIE MOCY
Uzyskaj więcej mocy tam, gdzie to się liczy - przy uderzeniu. Mocniejsza konstrukcja Rebound Frame z podwójnymi strefami flex zapewnia czystszy transfer energii z lica kija do piłki, zwiększając odległość przy każdym strzale. Jest ona dostępna tylko w nowych kijach ZX Mk II.

 

REBOUND FRAME
Większość driverów ma jedną strefę flex. Rebound Frame ma dwie. Jak sprężyna w sprężynie, Rebound Frame podnosi COR na całej powierzchni lica, zwiększając prędkość piłki. A ta dodatkowa prędkość piłki prowadzi do zwiększenia odległości z tee.

 

PODWÓJNE STREFY FLEX
Oto jak to działa: Jak każdy nowoczesny Driver, szybkość ZX Mk II zaczyna się od elastycznego lica - a nasze lica Drivera są szczególnie szybkie dzięki zaawansowanej konstrukcji ze stopu tytanu Ti51AF.

Na tym jednak kończą się podobieństwa, ponieważ Rebound Frame dodaje drugą elastyczną strefę, pierścień z cienkiego tytanu w korpusie drivera. Kiedy te dwie strefy uginają się jednocześnie przy uderzeniu, a następnie wracają do swojego kształtu, ich połączony transfer energii jest o wiele bardziej wydajny niż w przypadku konstrukcji z pojedynczym ugięciem.

 

ADJUSTABILITY
Wymienne ciężarki na heel'u i toe pozwalają na dostosowanie wagi zamachu i środka ciężkości do kształtu draw lub fade. Dzięki dołączonym do ZX7 Drivera ciężarkom o wadze 4g i 8g na toe i heel'u, możesz dostosować kształt strzału z lewej do prawej strony o 5-6 jardów. Decydując się na pełną gamę dostępnych ciężarków, w tym opcję 14g, możesz dostosować poziomy lot piłki nawet o 20 jardów. Regulowany hosel daje również możliwość doskonalenia preferowanego loft'u, lie'u i kąta nachylenia lica.

 

STAR FRAME CROWN
Skomplikowana seria grzbietów i kratownic zapewnia integralność strukturalną niezbędną do zastosowania niezwykle cienkiej tytanowej korony. Ta nowa, ultralekka konstrukcja daje nam swobodę umieszczenia masy w miejscach, które najlepiej pasują do idealnej charakterystyki startu i rotacji każdego ZX Mk II Drivera.

 

ZMIENNA GRUBOŚĆ LICA
Misterny wzór grubości - ukryty na tylnej stronie lica naszych driverów Ti51AF - rozszerza obszary wysokiego COR od pięty do palców, poprawiając sposób odbijania energii do piłki przy strzałach off-center. Zwiększa to prędkość piłki, aby uzyskać jeszcze większy dystans z tee.

 

 

SPECYFIKACJA 

LOFTHANDLIEVOLUMELENGTHSWING WEIGHTCLUB WEIGHT
8.5°RH58.5°460cc45.25"D3(R,S), D4(X)314g(S), 324g(X)
9.5°RH58.5°460cc45.25"D3(R,S), D4(X)314g(S), 324g(X)
10.5°RH58.5°460cc45.25"D3(R,S)314g(S)

 

SHAFT 

PROJECT X HZRDUS BLACK GEN 4 70/60

PROJECT X HZRDUS BLACK GEN 4 70/60

Nowy Project X HZRDUS Black charakteryzuje się niską trajektorią, niskim spinem dla lepszych graczy z agresywnym tempem swingu. Posiada ultra sztywną sekcję środkową wraz ze sztywną sekcją szczytową, aby zapewnić niski start i niski spin wymagany do nadążenia za agresywnym swingiem.

 

FLEXWEIGHTTORQUETIP DIAMETERBUTT DIAMETERLAUNCHSPIN
X (6.5)71g3.1°.335".640"LowLow
S (6.0)62g3.3°.335".640"LowLow
R (5.5)62g3.8°.335".640"LowLow

 

GRIP

GOLF PRIDE TOUR VELVET 360

Golf Pride Tour Velvet 360

 

Uchwyty Golf Pride Tour Velvet od lat są wyborem nr 1 najlepszych na świecie. Nasza wersja 360 posiada mniej inwazyjne logo wraz z najnowocześniejszą mieszanką gumy i antypoślizgowym wzorem powierzchni dla maksymalnej grywalności.

 

SIZECOREWEIGHT
Standard.580"

52g

 

Major Power

Napisz recenzję

Srixon ZX5 Mk II LS Driver

Srixon ZX5 Mk II LS Driver

Driver ZX5 LS Mk II wykorzystuje przesuniętą do przodu podeszwę, aby zredukować obrót przy długiej grze - idealny dla graczy z agresywną prędkością zamachu. ZX5 LS Mk II posiada tę samą dużą stopę i spłaszczony kształt, co ZX5 Mk II, wraz z regulowaną tuleją hosel do wybierania kąta nachylenia lica.

Podobne produkty

Przejdź do góry