Piłki golfowe Srixon Z-Star 6 Pure White

Nowy

179 zł

-40 zł

219 zł

Szósta generacja piłek Srixon Z-Star zapewnia maksymalny spin wokół grinu aby zapewnić kontrolę i możliwość szybkiego zatrzymania piłki. Dodatkowo piłka leci dalej niż średniej kompresji piłki tour’owe konkurencji. Trzy warstwowa konstrukcja zapewnia dobrym graczom precyzję i dystans od tee do grinu.

Zaprojektowana z myślą o golfistach wymagających maksymalnego spinu piłka Srixon Z-Star zapewnia wysoki spin przy krótkich strzałach i możliwość jej szybkiego zatrzymania. Dostępna w kolorze Pure White i Tour Yellow Z-Star posiada FastLayer Core i czwartej generacji SpinSkin z technologią SeRM aby generować maksymalną kontrolę wokół grinu.

FastLayer Core

Nowa technologia FastLayer Core zapewnia zmienną twardość rdzenia, który jest miękki w środku i coraz twardszy przy obrzeżach. Dzięki temu zapewnia graczom z szybkim swingiem niesamowite odczucie i wysoką prędkość piłki dając maksymalny dystans.

Czwarta generacja Spin Skin z SeRM

Nowa uretanowa zewnętrzna powłoka z bardziej elastycznymi molekułami jeszcze bardzie „wgryza” się w wedge’a i irony aby zapewnić maksymalny spin i większą kontrole.

Układ dołków 338 Speed

Oferujący mniejszy opór powietrza i zapewniający większą siłę wznoszenia układ dołków 338 Speed zwiększa dystans i pomaga utrzymać prosty tor lotu piłki nawet w najtrudniejszych wietrznych warunkach.

Napisz recenzję

Piłki golfowe Srixon Z-Star 6 Pure White

Piłki golfowe Srixon Z-Star 6 Pure White

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Przejdź do góry