PING G410 Crossover

Nowy

1 125 zł

Dzięki wolframowemu ciężarkowi w toe główki została dodana wybaczalność, dzięki zastosowaniu lica ze stali maraging zapewniono większą prędkość piłki i maksymalną wysokość strzałów. To wszystko w bardziej kompaktowej i stabilnej główce trzeciej generacji kijów PING Crossover. Idealne połączenie precyzji i kontroli iron’a z prędkością rodem z hybrydy.

Wygląd iron’a

Łatwy do ustawienia i oferujący ekskluzywny wygląd PING Crossover posiada krótszą długość główki i węższą dolną część. Dzięki temu zachowuje się bardziej jak iron. Środek ciężkości został przesunięty delikatnie do przodu względem poprzednika co promuje mniejsze odchylenia strzałów i bardziej stabilną trajektorię.

 

Wewnętrzna żebrowana struktura

Stal maraging C300 została użyta do produkcji lica dzięki czemu może się bardziej wygiąć i nadać piłce dodatkowej prędkości. Wewnętrzna struktura żebrowania zapewnia silny dźwięki i odczucie z uderzenia.

 

Wolframowy ciężarek w toe

Aby rozmieścić masę główki jak najbardziej na jej obrzeżu zastosowano 30 gramowy supergęsty wolframowy ciężarek w części toe (to o 50% więcej niż w G400 Crossover) dzięki temu w mniejszej główce możliwe było uzyskanie większego MOI.

 

Ekskluzywne wykończenie

Estetyczne wykończenie w kolorze hydropearl chrome redukuje tarcie z ziemią, aby zapewnić lepszy tor lotu piłki i większy spin nawet z rough i mokrej trawy.

Napisz recenzję

PING G410 Crossover

PING G410 Crossover

Podobne produkty

Przejdź do góry