Irony TaylorMade P790

Nowy

PIĘKNA I BESTIA

4 699 zł

TaylorMade P790 to najbardziej zapakowane technologią irony obudowane czystym i klasycznym kształtem. Dzięki połączeniu kutej konstrukcji główki i nowej, rewolucyjnej technologii SpeedFoam golfiści mogą doświadczyć odczucia z uderzenia, wybaczalności oraz możliwości kształtowania lotu piłki jak w żadnym innym kiju tego typu.

Przy ironach P790 inżynierowie TaylorMade podjęli wyzwanie stworzenia kutych kijów, które pozostaną świetne w odczuciu uderzenia, dodadzą niesamowity dystans i będą miały możliwość kształtowania trajektorii, a to wszystko zachowując subtelny kształt preferowany przez dobrych graczy.

P790 posiadają pustą w środku konstrukcję wypełnione nowym opatentowanym SpeedFoam, który ma dwie funkcje, z jednej strony generuje dodatkową prędkość piłki, a z drugiej strony pomaga zoptymalizować dźwięk i odczucie. Wypełniając całe wnętrze główki zapewnia wsparcie lica i całej konstrukcji.

Używając nowego owiniętego na główce lica oraz wyciętej w dolnej części SpeedPocket uzyskano niebywale sprężystą dolną część główki. Dzięki temu zwiększyła się wybaczalność oraz powtarzalność.

Irony P790 posiadają ultra cienkie lica, zaledwie 1,75mm. Dodatkowo jego wewnętrzna część posiada kształt odwróconego stożka, który jest zoptymalizowany do pracy w mniejszej główce. Lico jest cieńsze na zewnętrznych częściach i grubsze w środku co zapewnia większą sprężystość na całej jego powierzchni. Dzięki temu prędkość piłki pozostaje bardziej stabilna.

Aby zwiększyć wybaczalność i poprawić łatwość gry w główkach P790 jest strategicznie rozmieszczony wtłaczany wolfram aby uzyskać precyzyjnie zlokalizowany środek ciężkości i zwiększyć MOI.

Napisz recenzję

Irony TaylorMade P790

Irony TaylorMade P790

PIĘKNA I BESTIA

Podobne produkty

Przejdź do góry