Putter TaylorMade Spider S • Platynowy

Nowy

1 350 zł

-200 zł

1 550 zł

ŁATWE CELOWANIE I WYRÓWNANIE
Czerpiąc z precyzji łucznictwa, nowo zaprojektowany True Path Alignment w kształcie strzały jest optycznie zaprojektowany, aby ułatwić golfistom celowanie. Zapewnia wyraźny punkt centralny, który jest dokładnej szerokości piłki golfowej, co pomaga w utrzymaniu stałej pozycji adresowej i kierunku uderzeń.

STABILNOŚĆ I CZUCIE
Nasz pierwszy w historii shaft Fluted Feel™ został zaprojektowany tak, aby zwiększyć wyczucie w uderzeniu putta, zachowując jednocześnie stabilność i wybaczalność, z której puttery Spider są znane.


MAX MOI DLA LEPSZEJ WYBACZALNOŚCI
Spider S uzyskuje wysoki MOI dzięki zastosowaniu zaawansowanej geometrii i wielomateriałowej konstrukcji - dając Ci zwiększoną wybaczalność i efektywny transfer energii z lica puttera na piłkę golfową. Ogólnie rzecz biorąc, jest to najbardziej stabilny putter w linii TaylorMade.

PRECYZYJNA WAGA SWINGA
Waga swingu jest zoptymalizowana pod kątem precyzyjnego działania za pomocą ciężkiego wolframowego backbaru, który jest dostosowany do długości puttera.

SPRAWDZONA TECHNOLOGIA
Wkładki Pure Roll, na których grają najlepsi na świecie, dają lepsze brzmienie i czucie, a rowki 45° zwiększają topspin i pomagają piłce rozpocząć i utrzymać się na zamierzonej linii.

*Twierdzenie oparte na testach robotów z rowkami Pure Roll i litym licem.

Napisz recenzję

Putter TaylorMade Spider S • Platynowy

Putter TaylorMade Spider S • Platynowy

Podobne produkty

Przejdź do góry