Wózek JuCad Phantom Titan

JPHANTOM

Nowy

Elektryczny wózek tytanowy.

Dostępny.

19 350 zł

Elektryczny tytanowy wózek JuCad’a porusza się cicho prawie jak fantom nad fairway’ami. Minimalistyczną oraz elegancką sylwetkę wózek JuCad zawdzięcza konstrukcji, dzięki której nie są widoczne  na ramie żadne kable, baterie czy silnik.

Komfortowa technika składania pozwala dosłownie w kilka sekund złożyć go do minimalnych rozmiarów. A  najwyższy komfort jazdy jest gwarantowany przez wyjątkowo sztywną ramę, potężny i bezgłośny system trakcyjny z napędem 48 V oraz dodatkowe funkcje takie jak pilot zdalnego sterowania. Kolejnym przywilejem tego wózka jest bateria, która potrafi wytrzymać ponad dwie rundy na 18-dołkowym polu bez konieczności doładowywania.

 Elektryczny tytanowy wózek JuCad’a porusza się cicho prawie jak fantom nad fairway’ami. Minimalistyczną oraz elegancką sylwetkę wózek JuCad zawdzięcza konstrukcji, dzięki której nie są widoczne na ramie żadne kable, baterie czy silnik. Komfortowa technika składania pozwala dosłownie w kilka sekund złożyć go do minimalnych rozmiarów. A najwyższy komfort jazdy jest gwarantowany przez wyjątkowo sztywną ramę, potężny i bezgłośny system trakcyjny z napędem 48 V oraz dodatkowe funkcje takie jak pilot zdalnego sterowania. Kolejnym przywilejem tego wózka jest bateria, która potrafi wytrzymać ponad dwie rundy na 18-dołkowym polu bez konieczności doładowywania.  

Waga: 6kg

Napisz recenzję

Wózek JuCad Phantom Titan

Wózek JuCad Phantom Titan

Elektryczny wózek tytanowy.

Podobne produkty

Przejdź do góry