DEMO • Driver Callaway MAVRIK

Nowy

SZTUCZNA INTELIGENCJA stworzyła nowy poziom dystansu w nowych driverach serii MAVRIK. 

1 750 zł

-649 zł

2 399 zł

KIJ DEMO SPECYFIKACJA:

OCENA: 4+

STAN: UŻYWANY (widoczne zarysowania)

LOFT: 10.5

RĘKA: DLA PRAWORĘCZNYCH GRACZY

SHAFT: HAZARDUS YELLOW 70g

FLEX: STIFF

 

MAVRIK Sub Zero to driver o nikim spinie i wysokim MOI posiadający dwa ciężarki aby idealnie dopasować pożądaną trajektorie strzału.

 


SZYBSZA PRĘDKOŚĆ PIŁKI NA CAŁYM LICU

Po kolejnych obliczeniach super komputerów wyposażonych w uczące się algorytmy sztucznej inteligencji zostało stworzone nowe lico Flash Face SS20, które w zależności od modelu główki jak i w zależności od kata kija ma inny wewnętrzny kształt, aby zapewnić najwyższa możliwą prędkość piłki z największej możliwej części lica.

 

POWTARZALNA PRĘDKOŚĆ

Aby osiągnąć dobrane i obliczoną przez sztuczną inteligencję grubości lica konieczne było zastosowanie nowego materiału. Jest to specjalny stop tytanu FS2S, który jest niezwykle wytrzymały, a do tego lico jest o 6 gram lżejsze niż w przypadku zastosowania standardowego tytanu. Dzięki czemu uzyskano optymalne parametry prędkości, wybaczalności i stabilności spinu.

 

WYSOKA PRĘDKOŚĆ PIŁKI I WYBACZLANOŚĆ

Dwa wewnętrzne pręty Jailbreak łączą górną i dolną część główki dzięki czemu wzmacniają konstrukcję zapewniając wyższe przekazanie energii a tym samym prędkość piłki. Dodatkowo lżejsza górna część główki wykonana została z lżejszego włókna węglowego co pozwoliło przenieść część masy tak aby zwiększyć MOI główki.

 

ZMIENNE CIĘŻARKI DLA DOKŁADNEGO DOPASOWANIA

Minimalnie mniejsza główka (450cc) posiada dwa zmienne ciężarki z przodu i z tyłu (14g i 2g) dzięki niemu można idealnie dostosować wysokość trajektorii strzału oraz wsteczna rotacje. 

Napisz recenzję

DEMO • Driver Callaway MAVRIK

DEMO • Driver Callaway MAVRIK

SZTUCZNA INTELIGENCJA stworzyła nowy poziom dystansu w nowych driverach serii MAVRIK. 

Podobne produkty

Przejdź do góry