Driver TaylorMade M5 DEMO

Nowy

Driver M5 SPEED INJECTED - WERSJA DEMO

1 300 zł

-50%

2 599 zł

Speed injected twist face

Każda główka driverów M5 jest indywidualnie wypełniana specjalny materiał aby uzyskać jedynie maksymalne legalne limity prędkości piłki. Dzięki temu bez względu na to czy walczysz o mistrzostwo czy konkurujesz ze znajomymi w weekend masz do dyspozycji driver, który jest zaprojektowany by wszyscy byli szybsi.

 

SPEED INJECTED™

- Każda główka jest indywidualnie sprawdzana, a następnie w bardzo precyzyjnie jest wypełniana materiałem zwanym rezin aby zoptymalizować COR na całym licu.

- Proces Speed Injection jest specjanie zoptymalizowany pod kątem uzyskania najwyższej możliwej prędkości piłki. Dzięki temu jest dokładnie na granicy bycia legalnym.

 

TWIST FACE™

- Rewolucyjne wygięcie lica koryguje ustawienie główki przy nie trafionych strzałach. Wszystko by uzyskać mniej bocznego spinu i zapewnić prostsze uderzenia.

- Twist Face zapewnia więcej kąta lica przy strzałach wysokim toe i mniej loftu przy niskim heel aby zapewnić bardziej powtarzalną wartość wstecznej rotacji w miejscach, które trafiamy najczęściej gdy nie trafimy.

 

INVERSE T-TRACK

- Nowy zmodyfikowany tor ciężarków w kształcie odwróconego T posiada dwa ciężarki, każdy po 10g, aby zmieniając środek ciężkości główki zoptymalizować spin i trajektorię.

- Odwrócony kształt pozwala rozłożyć ciężarki bardziej z tyłu i na obwodzie główki co zapewnia niższy środek ciężkości i zwiększa MOI czyli wybaczalność.

 

HAMMERHEAD 2.0

- Nowa, bardziej elastyczna szczelina Hammerhead pracuje we współpracy z Speed Injected Face aby zapewnić większy sweet spot i zachować wysoką prędkość piłki nawet przy słabych trafieniach.

Napisz recenzję

Driver TaylorMade M5 DEMO

Driver TaylorMade M5 DEMO

Driver M5 SPEED INJECTED - WERSJA DEMO

Podobne produkty

Przejdź do góry