ECCO CLASSIC HYBRID Navajo Brown/Warm Grey

Nowy

Kolor

navajo brown/warm grey

Ten produkt nie występuje już w magazynie

545 zł

-30%

779 zł

Informacja o produkcie:

 

Klasyczne damskie hybrydowe buty do golfa dobrze wyglądają i są bardzo wygodne w noszeniu. Dzięki materiałowi ECCO Hydromax® stopy pozostają suche i wolne od potu. Materiały techniczne również chronią stopy przed wilgocią na zewnątrz podczas mokrej pogody. Niemetalowe wzmocnienie śródstopia zapewnia elastyczne wsparcie dla stóp podczas chodzenia. Poliuretanowa środkowa podeszwa wykonana metodą bezpośredniego wtrysku jest połączona z górną częścią bez kleju, co zapewnia długi okres użytkowania i zabezpiecza buty przed warunkami pogodowymi.

Materiał:

  • Cow Leather/Cow Nubuck/Leather lining
  • Wyjmowane wkładki

Do pielęgnacji, czyszczenia i konserwacji rekomendujemy używanie tylko produktów ECCO.

 

Właściwości:

Technologia DIP

Wtryskujemy bardzo odporny i pochłaniający drgania materiał do formy odlewniczej. Pozwala nam to łączyć podeszwę bezpośrednio z wierzchem bez konieczności ich klejenia lub szycia. Wynikiem jest anatomiczne dopasowanie, amortyzacja wstrząsów i unikatowa elastyczność.

 

Bardziej komfortowa skóra

Opracowowany przez firmę ECCO sposób obróbki skóry, który zwiększa odporność na działanie wody. Ten specjalny proces uniemożliwia skórze twardnienie po wielokrotnym moczeniu i suszeniu. Skóra pozostaje mocna, wytrzymała i miękka. Po każdym zamoczeniu najlepiej jest zabezpieczyć skórę preparatem do pielęgnacji obuwia ECCO w celu zachowania jej nieprzemakalnych właściwości.

Napisz recenzję

ECCO CLASSIC HYBRID Navajo Brown/Warm Grey

ECCO CLASSIC HYBRID Navajo Brown/Warm Grey

Kolor

navajo brown/warm grey

Podobne produkty

Przejdź do góry