Cleveland Lanucher HB Iron's • Grafitowe Shafty

Nowy

Irony Cleveland Golf z serii HB - w oparciu o FULL-HOLLOW CONSTRUCTION - zostały zaprojektowane tak, żeby oddawać uderzenia wyżej, dalej i bliżej celu (żelaza długie) oraz żeby zapewnić najwyższy komfort i precyzję uderzenia (żelaza krótkie).

 

1 799 zł

-40%

2 999 zł

WYBACZENIE
Wydrążona konstrukcja sprawia, że niemożliwe staje się możliwe: pozwala na wyważenie na obwodzie i położenie środka ciężkości, którego po prostu nie można uzyskać w tradycyjnych żelazkach. Rozmiar i estetyka mogą wydawać się ekstremalne dla niektórych, ale różnica w wydajności jest natychmiastowa i niezaprzeczalna: duże, wydrążone żelazka wystrzeliwują wyżej i idą prosto. To fakt.

Konstrukcja typu cavity back nie może się równać z konstrukcją typu hollow. Gdy w środku żelazka nie ma masy, waga na obwodzie i MOI osiągają niespotykany dotąd poziom. Rezultatem jest niezrównana stabilność przy uderzeniach poza środkiem, co zapewnia prostsze strzały, które lecą dalej. Wydrążona konstrukcja daje nam również swobodę optymalizacji ciężaru podeszwy dla strzałów, które wystrzeliwują wyżej. Możemy układać i umieszczać masę wewnętrzną w dowolny sposób, optymalizując ją pod kątem maksymalnego startu bez konsekwencji estetycznych. Niezachwianie stoimy za formą hybrydowego żelaza. Jest to najbardziej wybaczająca, najłatwiejsza do uderzenia konstrukcja, jaką golf kiedykolwiek widział. Żelazka Launcher HB Turbo przenoszą wybaczanie na zupełnie nowy poziom.

 

KONTROLA
Wyrozumiałość łączy się z finezją w ironach Launcher HB Turbo. Progresywny kształt zapewnia wybaczanie w całym zestawie, ale kompaktowe krótkie żelazka zapewniają pełną kontrolę.

Długie irony Launcher HB Turbo są wszystkim, czego można oczekiwać od naszego najbardziej wybaczającego zestawu. Ich większy rozmiar ułatwia atakowanie odległych kręgli. Gdy przechodzisz do krótkich ironów, ostrza stopniowo przechodzą do krótszych długości i węższych górnych linii. Jest to bardziej kompaktowy kształt, zapewniający wystarczającą kontrolę, aby umieścić piłkę na greenie i utrzymać ją tam.

 

SZYBKOŚĆ
Gdybyś mógł uderzać krótszym kijem przy każdym strzale i nadal trafiać w swój numer, natychmiast zmniejszyłbyś swój handicap. To prosty fakt, że zwiększenie dystansu jest jednym z najlepszych sposobów na obniżenie wyniku. A najłatwiejszym sposobem na pokonanie większej odległości jest szybsze uderzenie.

Wysokowytrzymała stalowa wkładka SUP10 zawsze sprawiała, że Launcher HB był szybkim żelazem. Ale dzięki dodaniu nowszej, cieńszej wkładki czołowej w Launcher HB Turbo, przeszliśmy od szybkiego do oślepiającego. Zwiększone prędkości na całej powierzchni sprawiają, że te żelazka są naprawdę turbodoładowane, a to oznacza większą odległość przy każdym strzale.

 

LAUNCH
Od czasu premiery ponad dekadę temu, dramatyczny kształt korony HiBore oznaczał potężne strzały, które przebijały się przez powietrze. Żelazka Launcher HB Turbo dodają kolejny rozdział do tego dziedzictwa, dzięki naszemu najwyższemu i najłatwiejszemu startowi.

Pożegnaj się z niskimi i powolnymi uderzeniami. Odwrócony kształt HiBore Crown przenosi masę w dół, przesuwając środek ciężkości głęboko w podstawę żelazek Launcher HB Turbo. Takie umiejscowienie zapewnia strzały, które wystrzeliwują z czoła, lecą satysfakcjonująco wysoko i pozostają na celu.

 

 

Napisz recenzję

Cleveland Lanucher HB Iron's • Grafitowe Shafty

Cleveland Lanucher HB Iron's • Grafitowe Shafty

Irony Cleveland Golf z serii HB - w oparciu o FULL-HOLLOW CONSTRUCTION - zostały zaprojektowane tak, żeby oddawać uderzenia wyżej, dalej i bliżej celu (żelaza długie) oraz żeby zapewnić najwyższy komfort i precyzję uderzenia (żelaza krótkie).

 

Podobne produkty

Przejdź do góry