Suplementy

Golf to sport angażujący różne partie mięśni i równie wymagający co inne dyscypliny kojarzone z intensywnym wysiłkiem fizycznym. Regularne treningi, powtarzalność niektórych ćwiczeń, a często także łączenie pasji do golfa z codziennymi obowiązkami mogą sprawić, że nasz organizm zacznie zatracać swoją efektywność. Zmęczenie i przeciążenie ciała m...

Golf to sport angażujący różne partie mięśni i równie wymagający co inne dyscypliny kojarzone z intensywnym wysiłkiem fizycznym. Regularne treningi, powtarzalność niektórych ćwiczeń, a często także łączenie pasji do golfa z codziennymi obowiązkami mogą sprawić, że nasz organizm zacznie zatracać swoją efektywność. Zmęczenie i przeciążenie ciała mogą sprawić, że cała przyjemność z gry w golfa oddali się bezpowrotnie, a Ty stracisz swój zapał do sportu. W przypadku regularnego zaangażowania warto pomyśleć o suplementacji, a więc dostarczaniu mięśniom, kościom, narządom i stawom witamin i składników mineralnych w dawkach, których potrzebuje organizm narażony na częsty wysiłek w fizyczny.

Na GolfTeam.pl pomyśleliśmy również o tym aspekcie golfowego rzemiosła. W naszym sklepie kupisz kolagen morski, który zadba o ruchomość Twoich stawów narażonych na wielogodzinne chodzenie po polu golfowym. Preparat wesprze również właściwą budowę kości i pracę układu krwionośnego oraz poprawi ogólną wytrzymałość. Sięgnij po kolagen w saszetkach i zacznij mądrą suplementację nie czekając na oznaki zmęczenia organizmu. 

Więcej

Suplementy 

Brak produktów w tej kategorii.

Przejdź do góry